от къде да изтегля кредит в момента

  • 7 724
  • 12
приятеля ми иска да изтеги кредит с цел рефинансиране 7-8000 лв.  има и други заеми които е  закъснявал скоро понеже беше с счупена ръка вноските и сегашната фирма са без осигуровки но взема 1500 лв на месец и незнае от къде? Мислехме от джет кредит нО НЕЗНАЕМ КАКВИ СА УСЛОВИЯТА 
и къде условията са по гъвкави
ще съм ви благодарна ако ми кажете към коя банка да се обърна
Виж целия пост
# 1
http://www.moitepari.bg/Potrebitelski_Krediti/Potrebitelski_Kred … KcKEhs7g4aA%3d%3d
Виж целия пост
# 2
искам и да ви попитам дали има някои да работи в джет кредит
Виж целия пост
# 3
Според мен тези Джет кредити са голяма набутвация #Crazy
Виж целия пост
# 4
Според мен тези Джет кредити са голяма набутвация #Crazy
права си набутвация е аз изтеглих 2000 от там и връщам 3200лв. ooooh!
Виж целия пост
# 5
Ако имате просрочие по кредита ( под наблюдение, необслужван) много трудно която и да било банка ще ви отпусне кредит. Чистата кредитна история е едно от задължителните условия за финансиране в момента. Джет Кредит също имат достъп до кредитния регистър и ще получат информация за неизрядните ви плащания, при това условие дори да се съгласят да ви финасират, ще е при изключително неблагоприятни условия.
Виж целия пост
# 6
Не трудно, а невъзможно !  Naughty На мен лятото преди кризата ми отказаха кредит само защото мъжът ми имаше просрочие по кредита си, взет преди брака ни. И заради него ми отказаха.  #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Цитат
Според мен тези Джет кредити са голяма набутвация #Crazy
права си набутвация е аз изтеглих 2000 от там и връщам 3200лв. ooooh!
И аз така мисля,но когато човек е на зор и му трябват тези пари е готов на всичко!
Виж целия пост
# 8
и за мен са пълни обирджии, еле ако вземеш на изплащане нещо и те задължават да внасяш вноските някъде - таксата е 5 лв. на платежно, та става................ #Cussing out
Виж целия пост
# 9
приятеля ми иска да изтеги кредит с цел рефинансиране 7-8000 лв.  има и други заеми които е  закъснявал скоро понеже беше с счупена ръка вноските и сегашната фирма са без осигуровки но взема 1500 лв на месец и незнае от къде? Мислехме от джет кредит нО НЕЗНАЕМ КАКВИ СА УСЛОВИЯТА 
и къде условията са по гъвкави
ще съм ви благодарна ако ми кажете към коя банка да се обърна

"Рефинансиране" на 7-8000 лв? Колко е лихвата на този кредит и в коя банка?
"Други заеми"- мисля,че тук е проблема!
"Джет кредит" не е изгоден за рефинансиране на друг кредит!
Рефинансирането на един кредит е най-изгодно в същата банка дето е отпуснала кредита!
Виж целия пост
# 10
права си набутвация е аз изтеглих 2000 от там и връщам 3200лв. ooooh!

да но не ти вдигат лихвения процент като банките, за два месеца два пъти се вдихна лихвата по кредитите на банките
а и банките да не са по добри, райфайзен банк- взимаш 5000лв. за 10г. и връщаш 10 000лв. а ако ти вдигнат лихвения процент процента не се знае колко0 ще стане
Виж целия пост
# 11
А някой да знае от коя банка мога да изтегля ипотечен кредит,защото заради финансовата криза(с която ние в БГ можем да се "похвалим "отдавна) разбрах че не отпускат такива.Ако някой в момента се е нагърбил с това,моля да сподели  bouquet
Виж целия пост
# 12
За ипотечен кредит незнам дали отпускат в момента , може да пробваш в Алфа банк една моя бивша колежка работи там и ми каза че дават ипотеки рядко / без панелни жилища /, но ако ти отпуснат по някаква случайност кредит , то той ще е най-много 60 % от стойността на жилището . Успех  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия