Как да върна сина ми в кошарата?

  • 1 410
  • 21
    Момичета,вижда ми се безнадеждно,но все пак да попитам,може пък някой да е преодолял този момент.
    Синът ми изкара вирус повръщане с разтройство преди около месец и половина и спа на спалнята при нас 3-4дни(повръщаше на фонтани и ме беше страх да го оставя в кошарата).От тогава имаме голям проблем със спането в кошарата,но от близо две седмици не спи повече от 20мин.там.Приспиваме се гушнати на спалнята и след това го местя в кошарата.
   Ако някой може да ми помогне,ще се радвам на подкрепата ви.
   Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз неможах да се справя с този проблем.Моят син все още спи при нас,а малката вече се нанесе в кошарата. Cry
Виж целия пост
# 2
Ми човека е осъзнал колко по-гот е при мама и тати Mr. Green. Какво да ти кажа, не знам дали се кърмите или не, но и двете ми дъщери минага през този период, като по-голямата беше на изкуствено хранене и някъде към втората година окончателно се отказа да ни гостува, а малката още цока и то предимно нощно време и не мога да си представя до кога ще ни "досажда". Пожелавам ти скоро да се откаже, може би смяна на обстановката - едно посещение при баба и дядо с преспиване ще свърши работа Peace
Виж целия пост
# 3
Приспиваш го при теб и го връщаш в креватчето. Когато се събуди, пак го приспиваш при теб и отново в креватчето. Малко е разкарвация за теб, но така постепенно се стабилизират нещата.
При нас нещата са на периоди - понякога си спи в леглото, понякога няма сила, която да го изгони от нашето легло.
Виж целия пост
# 4
сякаш аз съм го писала това  Sadи при нас е същото-мъъъъъка
Виж целия пост
# 5
сякаш аз съм го писала това  Sadи при нас е същото-мъъъъъка
и аз и аз  Tired,чудя се дали като поотрасне малко и разбира мога да я излъжа с някоя играчка уж,че я пази и.т.н.
Виж целия пост
# 6
Всичко е на периоди.
Малката до 5 -6 м възраст, си спеше в леглото, после започна да се буди, и така леко по леко за да мога аз, да спя я слагах при нас. Всичко това, продължи няколко месеца, после на мен ми писна, още повече, че падна 2- 3 пъти от спалнята, и реших да долепя креватчето до спалнята. Това положение, продължи няколко месеца. После, бяхме известно време, при едната баба и тя, там много лесно, започна спи сама. Така повече от година, никакъв проблем. Сега отново, иска да спи с нас. За сега приспивам, местя в нейното легло и така...не вярвам да продължи дълго.
Виж целия пост
# 7
Приспиваш го при теб и го връщаш в креватчето. Когато се събуди, пак го приспиваш при теб и отново в креватчето. Малко е разкарвация за теб, но така постепенно се стабилизират нещата.
При нас нещата са на периоди - понякога си спи в леглото, понякога няма сила, която да го изгони от нашето легло.
И при нас е същото положение Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Успокоихте ме и мен с тази тема. Щерката е на 3 и половина и си спи при нас, а вече и се е изхитрила и казва, че креватчето е на бебето (което е още в корема ми ooooh!) и неще и неще да легне там. Та я чакам аз да заспи и тогава я местя, а като се събуди към 5 сутринта до 7 и половина за градината си е при нас, ако не се събуди - урааааааааа.
И така и така всеки ден. Ще купуваме сега легло за големи деца, а там дали ще спи, само Бог знае -  newsm78
Виж целия пост
# 9
и при нас е така-след като беше болна целия декември и като кашляше се давеше,решихме да я вземем при нас и от тогава по същия на4ин като я сложа в нейното легло след 10 минути рев и хайде пак кърмене люшкане и накрая пак се предавам и ай при нас Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Направи му по-"гушнато" пространство в кошарата - слагай го между две възглавници, които миришат на вас, или го завивай хубаво с нещо голямо и меко, да е сякаш гушнат, притиснат. Слагай му твоя носена дреха до него. Аз през деня приспивам бебето на спалнята, но нощем лягам в бебешкото и легло, когато я кърмя, за да не я пренасям и разбуждам. Всъщност не виждам нищо лошо в това децата да спят при родителите до някаква възраст определена. Голямото ми дете е на 4 и половина и е на периоди. При стресови ситуации пак спи при мен, но тя спи дълбоко и можем да я пренесем навсякъде из къщата след като е заспала, понякога на сутринта се сърди и пита защо е там, а не при нас/мен, но измислям оправдания и тя все още се връзва.
Виж целия пост
# 11
ДеЩоВиди е дала много хубава идея. При нас имаше подобна криза. Нещо се стряскаше в леглото си и се будеше често. Тогава процедирахме по подобен начин. Сложихме една калъфка от възгловница, на която сме спали под главата му и го "повивах" плътно с одеалото му, все едно е гушнат. Нещата бързо се нормализираха.  Peace
Виж целия пост
# 12
Напълно съм съгласна, че е на периоди.
Моята вече е на 4г и пак има моменти, в които идва при нас.

И аз като ДеШоВиди съм и направила малка къщичка, в самото легло.
Оградена е от всякъде и се крие там самичка- интересно им е на децата.

Има си и две парцалени кукли, и спи с тях.


Виж целия пост
# 13
Период е...ще отмине,друго ще дойде...и така Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Privet!
Dusterja mi e na 15 meseca i 2 puti imashe takuv period. Traeshe po okolo 2 sedmici. Ne si iskashe legloto i tova e. V nachaloto ja prispivax na ruce, 3 puti na den. Dosta mi tezeshe/ beshe 9 kg/. Tova prispivane obache ja uspokojavashe. Nakraja obache na men mi pisna i ja ostavix da si poplache predi zaspivane. 1-via den plaka 20 min., 2-ria - 5 min., na 3-tia promrunka 2-3 puti i si zaspa. I taka go preodoljaxme. Trjabva obache volja za tova. I tvurda ubedenost, che deteto trjabva da si ima svoe leglo za spane. Tova e moeto razbirane. Ako reshish, opitai. Ste se radvam, ako ti pomogne.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия