Вечер суче постоянно

  • 1 649
  • 23
Моля за съвет!Бебето ми е на 8 месеца и половина,вечер не ме оставя на мира и за един час.Иска постоянно да е на гърдата,не мога да мръдна.И поради тази причина спи при нас.Не мога да го оставя и за минута в кошарата.И не иска да поема никакви други течности.През деня не заспива без гърда,вечер също.Нямаме режим на кърменето от както се е родил е на поискване.Преди поне се будеше през два часа , а сега само да си махна зърното от устата му ,на-много 30 минути и започва да пищи и докато не му дам не млаква.Незнам как да го науча да спи без да суче.Поне три часа, и аз съм човек Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Прочети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363276.0
Виж целия пост
# 2
Всеки е споделил,но никой не пише има ли решение
Виж целия пост
# 3
Предполагам, че трябва да започнеш да се изцеждаш и да даваш с биберон.
Или най-добре, обърни се към класически хомеопат - те имат решение за такова нещо.
Виж целия пост
# 4
Сигурно е нещо временно заради зъбките, и моето момиче правеше така преди известно време, но беше за кратко и сега си спи по-спокойно, пробвай да мажеш или да даваш нещо за зъбките, ако причината е това може да помогне.
Виж целия пост
# 5
Знам,че повечето мами-кърмачки са против залъгалките,но пробвай с нея.Аз откакто я давам се родих,а и детето ми изобщо не се отучи да суче.
Виж целия пост
# 6
Едва ли ще намериш решение. Вероятно единственият начин да спре това, е да го отбиеш, което ИЗОБЩО НЕ ТЕ СЪВЕТВАМ! Просто, така е с бебетата, които се кърмят на поискване. А и детето е в период на растеж на зъби, на трупане на нови впечатления, което предизвиква вълнение у него, а с кърменето получава утеха, спокойствие, топлина. При нас среднощното постоянно сучене спря, когато го отбих на 2,7 год.
Виж целия пост
# 7
Според мен става въпрос или за криза на растежа, или за някакво друго неразположение на бебчето - зъбки, емоционално претоварване...
Моят син е на 6 и половина и през известно време прави същото. Обикновено да десет дни тези периоди при нас отминават.. Дано ипри теб да е така!
Виж целия пост
# 8
И при нас положението е същото.Цяла нощ е на гърдите ми.Спи при нас, в повечето случаи така се и приспиваме.И това е така вече близо два месеца.Не знам на какво се дължи,но и на мен вече доста ми натежава това.А залъгалка не иска.Чудя се какво да направя за да спи по-спокойно,но така и не мога да измисля.Имаме вече 6 зъбчета, а може и на тях да се дължи това безпокойство.Ако някоя мама може да даде съвет и аз ще се възползвам.
Виж целия пост
# 9
.
Виж целия пост
# 10
Предполагам, че трябва да започнеш да се изцеждаш и да даваш с биберон.
Или най-добре, обърни се към класически хомеопат - те имат решение за такова нещо.
А как ще се реши проблемът с изцеждането, аз не бих подкрепила изцеждане за сметка на хранене от гърдата, така ще тръгнат нещата към отбиване. newsm78
Иначе за класически хомеопат съм с две ръце  Peace
Виж целия пост
# 11
Едва ли ще намериш решение. Вероятно единственият начин да спре това, е да го отбиеш, което ИЗОБЩО НЕ ТЕ СЪВЕТВАМ! Просто, така е с бебетата, които се кърмят на поискване. А и детето е в период на растеж на зъби, на трупане на нови впечатления, което предизвиква вълнение у него, а с кърменето получава утеха, спокойствие, топлина. При нас среднощното постоянно сучене спря, когато го отбих на 2,7 год.
Мила, уби ми всяка надежда Laughing
Виж целия пост
# 12
И ние сме така, сега е малко по-добре в сравнение с преди, имам предвид последните няколко дни спи по-спокойно! Според мен това е период, явно ви мъчат зъбите и така се успокоява детето! Търпение! Това е!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Ходим при класически хомеопат,два пъти му е давано лекарство за този проблем,но вместо по добре става по зле.А залъгалка не иска през вечерта.Явно го тормозят зъбките.Не искам да го отбивам,пък и това е невъзможно точно сега.Но цяла вечер съм гола ,ще се разболея Wink Grinningтова в кръга на майтапа
Виж целия пост
# 14
ОФФ: накъде бях чула следната приказка, май беше в часът на мама. Една майка казала нещо такова на децата си " оставете ме малко, и аз съм човек" и едното казало.. " ти не си човек, ти си мама"  Joy  е направо се попиках...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия