За храненето

  • 943
  • 24
Поради това, че късно ставаме то последното ни ядене е в интервала от 22.00 ч. до 23.00 ч., за което бяхме смъмрени от джипито. Има ли подобни случаи на нашия?
Виж целия пост
# 1
Извинявам се, че пуснах темата тук, но не знам как да я преместя  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Предпочитам да храня по-късно за да не огладнява сутрин много рано.Ядеме между 21.30 и 22.00 и сутрин закусваме в 8ч.
Виж целия пост
# 3
Беба яде последно в 19.30-20.00 часа. Много рядко е яла по-късно, защото й се доспива много рано
Виж целия пост
# 4
Не можах да гласувам, защото на тази възраст нямахме първо и последно хранене - имахме си и вечерно, и нощно. Постепенно (но доста по-късно беше) прикрепихме вечерята с твърда храна (различна от мляко) някъде към 20:30.
Виж целия пост
# 5
Последното хранене винаги и е било 21- 21 и 30ч. Peace
Виж целия пост
# 6
Ако стане в 8 сутринта, то последното му хранене е в 12. Ето, че има и по-тежки случаи Laughing.
Виж целия пост
# 7
в 20ч.,но той си яде цяла нощ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
след 23 ч
Виж целия пост
# 9
Последното за вечерта ни е към 21:00 - 21:30, но ние хапваме и призори(по-точно през нощта), някъде към 3:00 - 4:00 ч.
Виж целия пост
# 10
Хапва си около полунощ, според зависи кога е ял преди това. Яде 5 пъти на ден, като сутрин яде към 8-9 часа. Нашата педиатърка никога не ми е правила забележка, заради "странния" режим на сина ми. Попитах я даже дали е проблем, че яде 5 пъти на ден (все ме мъмрят разни елементи, че ядял много пъти), а тя каза, че е добре поне до 10 месечна възраст да има петкратно хранене. След това, ако е здрав и няма някакъв конкретен проблем, може да си мине и на 4 кратно хранене, ако преценя, че е нужно.
Виж целия пост
# 11
Между 19 и 20ч
Виж целия пост
# 12
Между 21.00 и 21.30, много рядко преди 21 часа.
Виж целия пост
# 13
Никога не съм се вълнувала от часовете. Както дойде. Децата са различни. Не може всички да ядат по едно и също време  Grinning
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми се хранеше в 20.00ч.,но в 21.00ч заспиваше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия