как да въведа белтъка?

  • 600
  • 8
момичета, дайте идея как да въведа белтъка на яйцето. Педиатърката ми каза да не е от варено яйце, а в нещо готвено или сладкиш, обаче моят бебок все още си яде пасирано, така че нямам идея какво да е.
Виж целия пост
# 1
ами аз наистина го въведох със домашни сладкиши и кремчета. Поне някакво кремче с цяло яйце можеш да му предложиш.
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя.
Защото ние по най-добрият начин - с храната от кухнята, но не е много сигурно, въпреки че твърдят че застройват с белтък.
(защо снощи съм писала "най-добрият" начин не мога да се сетя  Mr. Green, но мисълта ми е че на кухнята не мога да разчитам наистина какво и по колко има и то белтък дето не се вижда)
Виж целия пост
# 3
със застойката от супата, с крем карамел  също  Peace
защо да не е от варено яйце  newsm78
Виж целия пост
# 4
Въведох го със застройка на супа. Според мен е смело да се даде наведнъж кремче с цяло яйце. Най-добре да е част от нещо, но в порцията, която поема детето да се съдържа минимално количество от белтъка, един от най-силните алергени. Постепенно се увеличава количеството, по малко от варено яйце, в бъркани яйца, сладкиши и т.н.
Виж целия пост
# 5
застроих супа-така въведох
Виж целия пост
# 6
Аз го въведох с миш-маш, после в застройка на супа, със сладкиши и баница и т.н., но пък моят никога не е ял пасирано.
Виж целия пост
# 7
Аз също със застройка на супа го въведох,щом казваш,че яде пасирано значи ще е идеално можеш да си му пасираш супичката.
Виж целия пост
# 8
Въведох го след годинката чрез храната от ДК - в застройката на супата и в крема за десерт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия