Пушехте или пушите ли по врме на бременност?

  • 68 020
  • 1 132
ЗНам, че много пъти е подхващана темата, но ще помоля само тези, които са пушили да отговорят, а непушачите просто да не казват, че не са пушили? Това просто ми е интересно, защото нам, че имам мами като мен, които си попушват от време на време! Благодаря на всички отзовали се!!! Hug
Виж целия пост
# 1
Непушачка съм.
Виж целия пост
# 2
Ами значи не поставай темата с въпрос - Пушихте ли, защото той предполага отговор да или не, ами сложи заглавие - за жените, които пушат по време на бременност, за да няма недоразумения. Не се заяждам просто да си кажа - иначе аз не съм пушила и да била съм пушач дълги години, но отказах цигарите година преди да забременея.
Виж целия пост
# 3
Ами значи не поставай темата с въпрос - Пушихте ли, защото той предполага отговор да или не, ами сложи заглавие - за жените, които пушат по време на бременност, за да няма недоразумения. Не се заяждам просто да си кажа - иначе аз не съм пушила и да била съм пушач дълги години, но отказах цигарите година преди да забременея.
Е права си - не трябваше така да питам, щото и вие непушачите се включвате, но вече е започната така, и няма да я променям Peace
Виж целия пост
# 4
Па-добре си поправи заглавието,защото ще се получи недоразумение.
Виж целия пост
# 5
Не, няма проблем, нека и непушачите да отговорят, просто за тях е ясно, че не са пушили, затова го уточних. Има пушачки, които са ги спряли, е те нека си кажат, който иска да си отговори, няма да се "сърдя" Wink
Виж целия пост
# 6
Аз съм пушила преди,след като забременях ги отказах..
..имаше такава тема скоро и големи спорове..
Виж целия пост
# 7
Пушех да. 2-цигари на ден, 3 много рядко. След раждането спрях докато кърмих. Първия ден в който спрях да кърмя, запалих отново  Embarassed
Виж целия пост
# 8
не я намерих тази тема, и затова започнах нова. Дано не се караме тук !!!!
Виж целия пост
# 9
Преди да забременея си попуШвах.
Забременях , отказах ги та чака до сега (пу.пу) Peace мЪжо ми също  Hug
Виж целия пост
# 10
Случвало се е да запалвам отвреме-навреме,но не повече от 2-3 цигари на няколко пъти през бременността ми.Това е,всичко си беше нормално,но пак казвам,че се случи само няколко пъти за 9м.Иначе бях спряла цигарите известно време преди да забременея.
Виж целия пост
# 11
Не, не съм пушила
Виж целия пост
# 12
Пушех по една,две цигари с кафето сутрин. EmbarassedКато кърмех ги спрях,и като спрях да кърмя пак ги почнах! ooooh!
Виж целия пост
# 13
не я намерих тази тема, и затова започнах нова. Дано не се караме тук !!!!
ето я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354066.0
има много за четене.
Виж целия пост
# 14
Аз пушех и то много,но откакто забременях нещо не ми се пуши изобщо,но ако ми се припуши ще запаля  Simple Smile Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия