много суха кожа

  • 1 035
  • 7
Синът ми е на 2.6 г и има много суха кожа. Взимах му различни кремчета и лосиони, но никакъв резултат. Днес ми предложиха в аптеката  продукти на А-Дерма. Дали са хубави?
Виж целия пост
# 1
На дъщеря ми (2 г. 4 м.) много й изпръхва кожата, особено през зимата, когато въздухът е много сух от парното. Много съм доволна от един овлажнителен крем на фирмата Mustela. 
Виж целия пост
# 2
Пробвах и Mustela, но нямаше никакъв ефект. А кожичката му е суха и лятото и зимата.
Виж целия пост
# 3
А - дерма са хубави. Екзомега крем купувам -  около 30 лв е .
Ексипиал У липолосион е също много хубав - 10-12 лв
Дъщеря ми е със суха кожа също.
Виж целия пост
# 4
Моята принчипеса е на година и половина , излязоха й лишейчета по ръчичките и дерматоложката каза , че е  от много суха кожа , защото била много беличка и била предразположена  Rolling Eyes Предписа ни на Биодерма  Атодерм РР френско е и веднага й  изчезнаха и не и се бели вече кожичката /незнам дали са от същата серия / Дано съм била полезна  Peace
Виж целия пост
# 5
Ексипиал У липолосион е също много хубав - 10-12 лв


Аз пък съм много доволна от Ексипиал Хидро Лосион. http://spirig.bg/excipial-hydro_u.php
Също и от балсама на д-р Тайс. http://naturprodukt.bg/produkti/DR._THEISS/grija_za_kojata/index.php След няколко намазвания и веднага се забелязва ефект.  Peace
Виж целия пост
# 6
Намерих и тази тема!
Моя син от раждането е с много суха кожа,много ми е мъ4но ве4е да го гледам така...ама няма как,какви ли не кремове пробвах,водих го при доцент,казва 4е е наследствено и той е бели4ък,френска,немска козметика....не помага,,даде ни рецепта за един правен крем с глицерин,съ6то няма ефект.На път съм да се предам ама няма пък!
Ще пробвам Биодерма да видим,благодаря за инфото!
Виж целия пост
# 7
Моят син са6то имаше много суха кожа използваме Адерма на Ехзомега зелената серия много сам доволна ,много е добра тази козметика ,невероятен е предлагам ви да я пробате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия