Любители на кучета - 5

  • 22 955
  • 408
Айде стари и нови фенове, заповядайте на новата тема, а за по-ентусиазираните четиво за почивните дни,  Laughing демек старите теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=213382.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301867.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322931.msg8360783#msg8360783
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355049.0



Виж целия пост
# 1
Хоп в новата темичка Simple Smile
Днес сменихме храната на малкия - взехме му Роял Канин Джуниър.
До преди това беше на Фрискъс за която мислех , че е хубава.. Явно съм била в грешка.
Ще видим тази как ще му се отрази. Дали храната има общо с пигментирането на нослето ?  newsm78
Виж целия пост
# 2
хей, да ни е честита новата тема. Добре дошли на новите попълнения   bouquet
Джоджо, мн са красиви и майката и таткото и си представям какви разкошни пухчета ще се появят. Пожелавам леко раждане на Дейзи Hug
caritas , голям сладурко този Гаро. хубавец Heart Eyes
ането, Кари и бебка са мн сладки Crazy направо се разтопих Hug
sese, мн готин дребосък. само на гости е бил, не е ваш, нали?
Хубава вечер на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Хоп, хайде и ние тук!Гаро е голям симпатяга!Първоначално не ми се отвори снимката, но сега го видях! Heart Eyes
Aera , страхотно е това в началото на темичката,кой на кого прилича, а?  Mr. GreenБебчето ми много го хареса!Голяма радост беше докато го гледаше!
А аз понеже както винаги не знам какво искам  Crazy пак смених името на кучицата и сега се казва Айрис, много обичам Айрис Мърдок, пък и на английски означава Ирис или Перуника, красиво, нали?
Само мъж ми какво ли разбира, казвам му , че се казва Айрис , а той - ама нали е женско  Sick ooooh! И все ме пита, не размисли ли?Наистина ли го искаш това куче?Ама то пикае - еми викам извинявай, ти не пикаеш ли??? #Cussing out #Cussing out #Cussing outЛуда станах вече! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4
Мисля, че носът на кучето е индикатор за общото състояние на организма. Това, което съм чувала, е че когато е сух означава, че липсват определени витамини и минерали или просто има някакъв физиологичен проблем. Например Рита, когато имаше цистит, носът й беше много сух, освен антибиотика, който пи, й бяха назначили лечебна храна - Роял Канин специално за бъбречни заболявания и след лечението носът й отново стана влажен, но за промяна на пигментацията не съм чувала.  newsm78

Aera , страхотно е това в началото на темичката,кой на кого прилича, а?  Mr. GreenБебчето ми много го хареса!Голяма радост беше докато го гледаше!

Ама и по улиците, като гледам стопани с домашните им любимци, все едно една майка ги е раждала.  Crazy
И мойто ги гледа и им се хили сума ти време.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Aera, много е сладък бебока!  love001
ros4enka, беше в къщи само за една нощ, този сладур замина за Италия! Той е коледния подарък за един приятел на мъжът ми. Лятото беше в България и много хареса каракачанките, сега даже иска още едно за да си има компания малкия пакостник. tooth
Виж целия пост
# 6
Nightwish, догото на едни приятели се казва Айрес Simple Smile На испански - въздушна, ефирна, вятърничава  Mr. Green
Aera, значи ето защо на мойта Бела нослето й е топличко и сухичко... Тя беше на диета цяла седмица, само ориз... и сега какъв апетит има към "тортичките", не можем да я откъснем... Още преди да си свърши работата, се е завъртяла и е завряла нос в тях  Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 7
И аз да изръмжа в новата темичка   animal037 Чарито малко злобничка е станала, днес се сби с едно куче, много се притесних, но кучкарите казаха да ги оставим да се разберат, и те се поскараха, после всяка си игра с нейните си пръчки  Crazy
Виж целия пост
# 8
Записвам се със снимката на моят страшен вълкодав Grinning
Виж целия пост
# 9
Ух, сладкиш! Simple Smile Направо си е за реклама на Upsarin така  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Добро утро на всички!
Джоджо, страхотни са ти и двамата! И моичките двамката са такива, само дето разликата им е голяма: той 10.5 г., тя 3 мес. Там, от където взехме нашата пикла оставят майките да раждат навън - само навес им осигуряват, но не знам колко оцеляват през зимата. Вярно, имат закалка - и аз изобщо не съм я прибирала, дори и в най-големия студ, но те се гушкаха двамата в една къщичка, е малко им е тесничко вече, но пък топличко.
Безпроблемно и бързо раждане на Дейзи и да ни държиш в течение! Hug

Тополинка, на Рита този бебешки Роял не й понесе, но казват, че е много хубав за бебета. Дано при вас се възприема!

Unknown_lady , "вълкодавът" наистина е готов за реклама, супер е !
Виж целия пост
# 11
Lady Death, благодаря за разяснението!Доста интересно се получава, но повече няма да сменям името Grinning А относно копрофагията можеш да прочетеш ето тук
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=1&t=2314&start … amp;sk=t&sd=a
Пожелавам ти бързо справяне с проблема! Hug
Виж целия пост
# 12
Запис!  Crazy
Колкото и идиотско да звучи само се записвам и отивам да си направя голяяямо кафе Tired
Моите маймунки вече откриха, че могат да ръмжат и да лаят страшно и цяла нощ се забавляваха - едни спят, други ядат, трети играят. После спящите се будят и отиват да ядат, наялите се се заиграват, а играещите заспиват ... лай, ръмжане, тупуркане ... В резултат съм спала около 3 часа на пресекулки  ooooh!
По-късно ще ви изчета!
Виж целия пост
# 13
Аркана, много готини бебоци  Heart Eyes. И аз се записвам, че изтървах последната темичка Embarassed, но все не ми остава време.
Виж целия пост
# 14
Запис!  Crazy
Колкото и идиотско да звучи само се записвам и отивам да си направя голяяямо кафе Tired
Моите маймунки вече откриха, че могат да ръмжат и да лаят страшно и цяла нощ се забавляваха - едни спят, други ядат, трети играят. После спящите се будят и отиват да ядат, наялите се се заиграват, а играещите заспиват ... лай, ръмжане, тупуркане ... В резултат съм спала около 3 часа на пресекулки  ooooh!
По-късно ще ви изчета!

Привет.
Когато прочетох това се зачудих нас какво ни чака.
Вчера говорих с доктора и той каза че Дейзи ще си избере мястото.
Ние каквото трябва сме направили и остава да чакаме.
За сега сме ги разделили с Бък , защото той е доста голям и игрив.Обича да я бута и хапе.
Ще се пръсна от нерви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия