Дима стил или Магама

  • 6 742
  • 12
Здравейте,
Става въпрос за поставяне на допълнителна коса от естествен косъм.Решила съм да си сложа,но и за Дима стил, и за Магама четох и положителни, и отрицателни мнения и не мога да избера в кой.Искам да е  един от двата салона, тей като ми се виждат най-утвърдени.Моля,споделете вашето мнение и ви благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Нито един от двата!!! Косата им не струва. На времето дадох сума пари и накрая пълен боклук се оказа всичко! И аз смятах, че са най-добрите, но определено не са!
Виж целия пост
# 2
ima deset temi po vaprosa za udaljavane na kosa za6to ne gi razgleda6 vutre ima mnogo polezna informaciq diskutirani sa i mnogo drugi saloni razli4nite na4ini na postavqne kak da se potdurja i kakvi griji da se polagat  Peace
Виж целия пост
# 3
Да се каже че не са хубави косите им и са боклуци, за мен е човек който или не разбира, или не знае как да поддържа такава коса. Аз и други момичета години сме с удължени коси. От двата салона аз лично препоръчвам Магама, и бих ти казала да погледнеш темата за удължените коси, пълно е с информация, която можеш да прочетеш.
Виж целия пост
# 4
Казах го, защото съм имала такава коса, и определено мога да направя разлика между хубава, дълга и гъста коса и такава която едвам се държи на тресата и е проскубана в краищата! Това поне е моят опит с тях!
Виж целия пост
# 5
v taka prehvalenata magama naistina ima mnogo parcalivi i proskubani kosi predi dve god kogato za purvi put bqh re6ila da si udalja kosata utidoh da pogledna kakvo ima i tam edno mom4e mi pokaza takiva bokluci 4e nie samo s  moq priqtel koito e frizior se spogledahme za via i cenata i si trugnahme
nqma kak da se otre4e 4e ima mnogo dovolni no qvno na vseki  se dava i pokazva spored tova kak te ocenqt na vhoda
Виж целия пост
# 6
Да явно е така. Не на всеки се дава качествена коса може би.  Аз не го казвам просто така, а защото сега имам коса която е класи над тази от Дима и Магама. И мога да направя сравнението.
Виж целия пост
# 7
imam edna priqtelka koqto ot dulgo vreme se pravi samo v dima stil i kosata i izglejda mnogo dobre no q smenq na vseki tri 4etiri meseca az tam ne sum stupvala i vuob6te ne znam kakvo predlagat e vqrno e 4e tq na vsqko miene hodi na frizior i si pravi pri4eski vse edno e trugnala na bal tova si dopulnitelno tretirane ama pak mi se vijda maluk sroka na godnost za tezi pari puk edva li za tolkova vreme ne se e nau4ila kak da si q potdurja a kato se ka4ih v magama na vtoriq etaj ne vidqh ni6to snosno ne znam kude si durjat po kvalitetnite produkti no po moe mnenie derat kojata na horata ne zaradi ka4estvoto a za da si izbivat parite ot reklamite (...puk to det ima edna prikazka-na hubavite ne6ta ne se reklamirat) Peace
Виж целия пост
# 8
 На тази Тема има само един отговор - MAKE UP PRO
Косата им е много хубава и евтина, а сега са пуснали нова индийска, която е като коприна!
Виж целия пост
# 9
Интересни мнения. Момичета с коси от двете студия, които пишем в темата за удължаването, не сме с нищо по-различни от другите , че на нас да дават перфектни коси, а на другите боклуци.
Който го интересува, отговорите ще получи в темата.
Виж целия пост
# 10
  bouquet zdraveite momichta, imam mn blizka priatelka friziorka ot godini, ot tova koeto mi e razkazvala az su6to sum na mnenie che kosite na nito edin ot dvata salona ne struvat. za xubavo ili za lo6o zad mnenieto mi stoiat desetki klientki koito sa dali suma pari za uj super kosa a nakraia sa si izpatili. priatelkata mi si dostavia kosa ot brazilia 100% naturalna i neboiadisvna, napravo e straxotna. az li4no nosia takava ot godina i trimeseca i ne e mrudnala. ako iskate moga da vi svurja s neia, samo mi pi6ete : shiney@abv.bg I cenite sa i ok, niama da vi razocharova
Виж целия пост
# 11
Преди 6 години реших да си сложа коса, тогава Магама и Дима Стил бяха единствените предлагащи тази услуга. Ходих и в двата салона, но реших да си сложа в Дима и останах много, ама много доволна  Grinning. От тогава 4 пъти съм си сменяла косата и мога да кажа че винаги е била перфектна. Веднъж, една приятелка ме нави да си сложа в друг салон, уж взимали косите от Дима и беше много по евтино но и една седмица не издържах с тази отвратителна коса, та разбрах кое какво е. За Магама не мога да кажа  дали са добри или не, но аз ще продължавам да ползвам услугите на Дима  Simple Smile.
Виж целия пост
# 12
Има много противоречиви мнения наистина, и аз имам клиентки и познати, които имат коси и от двете студиа. Някои са страхотни, а други са пълен боклук наистина. Мисля си, че някак избирателно ги продват или не знам.. все пак се дават толкова пари за коса, трябва и услугата да е на ниво.. Аз не бих си купила нито от двете.. в преките на Витошка има един фризьор има студиот BONO HAIR SHOP. той зарежда добри коси и само с това се занимава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия