въпрос за кашата

  • 1 303
  • 20
Здравейте мами!Тъй като дечко е захранена с плодови пюрета мога ли да и давам плодова каша/например ябълка или банан/.Ако и дам каша трябва ли да я захранвам или може да яде изведнъж по-голямо количество?Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
захранването става постепенно - първо с 1-2 лъжици на прием и т.н. С кашата е същото - както с всяка нова храна. Малко ви е рано според мен, ама щом си почнала - ти си знаеш  Peace
Виж целия пост
# 2
захранвай постепенно
Виж целия пост
# 3
Освен , че е добре, както са те посъветвали вече, да захранваш постепенно, е задължително и кашата да е безглутенова. Има ябълкови и бананови каши и с глутен, и без глутен, оглеждай внимателно опаковките.
Виж целия пост
# 4
Постепенно с без глутенова
Виж целия пост
# 5
Започваш с 1-2 лъжички и постепенно увеличаваш дозата.Желателно е на тази възраст кашата да е безглутенова и най-добре първо започни с оризова и след това вече можеш да въвеждаш и пловоди каши.
Виж целия пост
# 6
Захранвай постепенно.Аз въведох кашата за 3 дни.Беше ябълкова на Нумана. Peace
Виж целия пост
# 7
Както са ти казали, най-добре е постепенно и за начало май си е най-добре да е безглутенова и безмлечна. Аз в началото слагах от АМ, което си пие по принцип, за да не й дойдат наведнъж много новите неща.

Само че ми се струва раничко за друго, освен мляко.
Виж целия пост
# 8
Постепенно,не наведнъж Wink
Виж целия пост
# 9
С всяка нова храна се захранва постепенно.
Виж целия пост
# 10
Аз пък не мисля че ви е рано, особено ако не кърмиш. Ние също горе-долу по това време въведохме кашата, за 2-3 дни цяла доза.
Виж целия пост
# 11
може да ми се карате но аз захраних моя бебо парво с плодово пюре после зелен4уково и после месно а относно касшата запо4нах да я давам от скоро бананова на хумана и направо коли4еството което отговаряше на вазраста и килограмите на бебо пише го на кутиятано моето джи пи ми каза да давам каша само 2 пати в седмицата защото много бързо надавали и имало опастност от рахит.а относно глутена все си мислех 4е не сам давала на малкиа ама 4ак днес видиах 4е на мле4ните каши на Ган4ев пише 4е има изпаднах в паника и званнах на лекарката а тия ми каза 4е щом не е проявил алергиа/ядем ги ве4е месец/зна4и няма проблем имало проблем за деца с някакво заболяване на стомах4ето не помня какво и за това се давали савети да не се дава на бебета защото не се знаело дали ниама да направят алергиа
Виж целия пост
# 12
 
на млечните каши на Ган4ев пише 4е има изпаднах в паника и званнах на лекарката а тия ми каза 4е щом не е проявил алергиа/ядем ги ве4е месец/зна4и няма проблем имало проблем за деца с някакво заболяване на стомах4ето не помня какво и за това се давали савети да не се дава на бебета защото не се знаело дали ниама да направят алергиа
За кой говориш за тези Лека Нощ ли? Shocked
Виж целия пост
# 13
Може безглутенова, постепенно.
Виж целия пост
# 14
По темата-вие не четете ли съдържанието преди да дадете нова храна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия