Голямото ми кърма4е май е пристрастено..??

  • 604
  • 13
..към цицата...Ве4е си мисля, 4е изобщо не гледа на мен като на "даваща папкане", а като на гигантска любима залъгалка. Иска нон-стоп да виси на цица, сърди се и се нерви, ако не мога на секундата да му дам. В 90% от слу4аите изобщо не су4е, а си предъвква, играе и т.н. Най-лошо е от десетина дни-нощно време. Заспиването си е ясна ситуация-ама тогава поне су4е ефективно, но запо4на нощно време да се буди 4есто и да иска да си ме "придъвкава" насън-ама непрекъснато. В момента, в който успея да извадя цицата писва насън. Лошото е, 4е се върти, дърпа ме и е болезнено в пове4ето слу4аи. Confused Ако се опитам да го излъжа със шипето с вода, яростно се дръпва, става полусънен и по4ва да пищи. И така докато не му угодя. Не спя ве4е с дни...Нямам намерение да го отбивам, ама това не е кърмене, а нещо друго ? ThinkingКажете какво се прави в тази ситуация. Изключвам да са зъби- когато е буден го прави и съвсем спокоен и то доста демонстративно и с една физиономия...мани-мани..все едно казва "абе те са си мои!!!!". Thinking Thinking
Виж целия пост
# 1
"абе те са си мои!!!!". Thinking Thinking
Еми, радвай се, че го казва все още за твоите, че не е далеч  момента в който нечии други ще станат "негова собственост" Mr. Green

Много целувки на малкия цицоман Hug
Виж целия пост
# 2
Emi, Мая имаше също такива периоди (и още има чат-пат) - при никнене на зъби или при някаква новост в обстановката (например като тръгна на ясла). Чак ме изнервят тези моменти, но хубавото е, че отминават Simple Smile
Джейд, палавницо!
Виж целия пост
# 3
Ми то ние откак помня сме все в такъв период ThinkingСега като взе да разбира е още по-странно, как ми наднича в деколтето hahaha.А най-странна е реакцията на мъжа ми...Не ни беше виждал 2-3 месеца и съответно изпуснал предявяването на някои собственически претенции JoyВ началото гледам го - подсмихва се, ама после взе май да се дразни - ми то ние по цял ден така си ходим, като гербови марки ShockedИ за него какво - дръвце hahaha
Да ви разсмея малко - вчера Ники пак демонстрира на улицата фино отработена техника за събличане на мама.Бях с много къса пола и много дълбоко изрязан потник - демек секси го раздавам FlutterНося го на хълбок, а той, прасето, със задния крак, зад гърба ми, ми повдига полата, а с ръцете отпред ми рови в сутиена #CrazyСраааам Embarassed
Виж целия пост
# 4
Белинда, ми ти си жива реглама на кърменето в тоя момент, бе муци!!!  Wink Wink Wink

Еми, сигурно е късна реакция от болестта, която изкарахте - сега се окопитва и търси утеха там, където знае, че ще я намери. (на мен лично цицоманите винаги са ми били по-симпатични от мъжете, дето си падат по интелектуалки).
Виж целия пост
# 5
Такива сутуации имаме и ние с кърмачето ми на 1г. 4м. Аз се спасявам, като сутрин го замингильосвам с някоя играчка или го карам да нападне баща си, а вечер по-рядко се случва (тогава е по-сънен) Нощните кърмения обаче си бяха често както ги описваш. Затова сега баща му ходи да го успокоява, ако се събуди през нощта - той като го види, знае, че перспективата е само една и заспива (не знам колко ще продължи този ни период)

Ей, няма ли да прочета за някое бебе-отличник, което суче само, когато е гладно и му се предложи, изчаква те на столчето си / в леглото си, докато си готова, преди заспиване ти подарява целувка, един вид, "Благодаря, мамо, напълних коремчето, лека нощ" и заспива, а чак на сутринта (след като изчака мама да се наспи хуубаво) пита, "Удобно ли е да получа малко кърма?", гледа философски на живота и не търси утеха там, където няма никаква връзка (ударих се - дай кърма?? абсурд такъв)
А, и по възможност да дава отчет след кърмене колко е изсукало.
Хм, тогава сигурно ще иска специален вкус следващият път, нещо като "От менюто ти избирам това, това и това, което да ядеш"
Виж целия пост
# 6

Ей, няма ли да прочета за някое бебе-отличник, което ...

нЕма Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Леле женки,страхотни сте като чета само закакъв период на кърмене става въпрос.Дано и ние издържим толкова.Вече имам чувството че трае безкрайно.Така ми се пийва една водчица и ми се бошува цяла вечер Crazyа за още 2години ooooh!дано издържа
Виж целия пост
# 8
Е и ние сме така  Mr. Green! Вече не мога да си представя че може да заспим по друг начин, незнам какво ще правим на яслата на есен. Най- много се кефя като вземе да ми поляга в ръцете, когато е крива, независимо къде сме и "пака, пака" (разбирай "папа") Shocked . Не ме разбирайте погрешно но се радвам че всички са така  Wink
Виж целия пост
# 9

 newsm56
Виж целия пост
# 10
Успокоихте ме, 4е има и други такива бебоци "пристрастени", ама какво се прави да му се не види в тия слу4аи??? Да не говорим, 4е тия "зорове" са само за едната Embarassed. На морето от сто километра ще ми се вижда диспоропорцията Sad  Вси4ки наоколо само ми дуднат колко е голям, 4е отдавна е трябвало да го отбия, той и без това не су4ел, а само си играел (което е 90% вярно) и ме изнерват допълнително..Уж не им обръщам внимание, но накрая ще се наложи да се скарам с вси4ки и да забраня да коментират пред мен моето си решение...На вси4кото отгоре ДжиПи-то, което ина4е е що-годе свястно изстреля , 4е кърмата ми "ве4е не е физиологи4на"??!!! Twisted Evil Twisted Evil И аз и казах- "да бе, синтети4на е". Абе зорове отвсякъде.
Бу, зна4и да не си мисля за наспиване, Ив4о от септември е на ясла- тогава сигурно ще е още по-"залепено" положението.
Виж целия пост
# 11
Бу, зна4и да не си мисля за наспиване, Ив4о от септември е на ясла- тогава сигурно ще е още по-"залепено" положението.
Да, ама минава - при нас за около 7-10 дена.
Виж целия пост
# 12
На вси4кото отгоре ДжиПи-то, което ина4е е що-годе свястно изстреля , 4е кърмата ми "ве4е не е физиологи4на"??!!! Twisted Evil Twisted Evil И аз и казах- "да бе, синтети4на е".
Laughing moresmile  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 13
Бях с много къса пола и много дълбоко изрязан потник - демек секси го раздавам FlutterНося го на хълбок, а той, прасето, със задния крак, зад гърба ми, ми повдига полата, а с ръцете отпред ми рови в сутиена #CrazyСраааам Embarassed
Белинда, ми ти си жива реглама на кърменето в тоя момент, бе муци!!! Wink Wink Wink

пусни снимков материал, сигурно сте били прекрасна гледка, само да има кой да ви снима така Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия