Как ви посрещнаха във форума след първата ви публикация/тема?

  • 14 989
  • 386
Все по-често ми правят впечатление коментари от потребители с различни рангове, че новаците се посрещат обикновено с много агресия. Наричаме ги "ощипани госпожици" и им се подиграваме когато питат защо броят на публикациите им не расте, но били ли сме всички такива в началото?


Не си намирам първите публикации (за някои от тях и по-добре  Embarassed), но ясно си спомням, че Тони Сопрано ме накълва в една тема много жестоко.  Laughing Дълго време се снишавах и не припарвах до Клю-то, не съм казала оттогава една дума против Ваня Щерева.  censored
Виж целия пост
# 1
Аз - не.
Първо, че имах доволно богат опит от други форуми, второ - че почнах да пиша в Готварския и то по същество, трето, че четох доста, преди да започна да пиша в Клюкарника и четвърто... За четвъртото няма да споменавам, че някой пак ще се почувства ощипан.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Нямам спомени да са ме хапали  Laughing
Виж целия пост
# 3
Не съм имала проблеми със старите кучета.
Виж целия пост
# 4
дърлях се във някакъв безсмислен спор ...
Виж целия пост
# 5
А и мен ме "поощипаха" тук - таме Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Много добре ме приеха, не съм имала проблем с никой. Винаги съм писала в теми, които са ми  интересни и не ми е било жизнено важно да блесвам с остроумие. Демек, започнах незабележимо. Сигурно за това.
Виж целия пост
# 7
Ми аз, като първа патка, бременна в 9 седмица, веднага пуснах тема " Има ли майчета за 2005 март"? Естествено , че е имало. Mr. Green
После пишех доста често в "Готварския", щото и много готвех, та често получавах ЛС да разясня това или онова по рецепти разни.
Виж целия пост
# 8
Аз първо минах през отчетните, че да насъбера смелост и опит и чак тогава се хвърлих в дълбоките води на ДиС и Клюкарника  Wink
Виж целия пост
# 9
и аз нямам спомен да са ме кълвали като новак
Виж целия пост
# 10
Прекрасно. Изобщо не съм чела, преди да пропиша, то тогава бяха една шепа хора- кой да съска, кой да кълве Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз нямам чак толкова публикации като вас,но бях посрещната с добре дошла и с много търпение от момичетата от подфорума Израел.Момичета  Hug
Никъде в другите форуми никой не ме е щипал,хапал,настъпвал...  bouquet
Виж целия пост
# 12
Мен ме ощипаха в една тема защото питах дали има някой, който да защитава домашните любимци от техните стопани.Проблемът беше, че си бях сложила снимка на котка в профила, а пък на много хора котката им се видя удушена...А тя си беше съвсем наред.Сега очаквам да ме ощипят в "умалителните", 'щото се изказах против , а пък съм Силвийка...Както и да е, обидени винаги ще има.
Виж целия пост
# 13
Аз още нямам много смелост да пускам теми в клюкарника  Blush
Иначе в началото пишех при майките и кърмещите. Там бяха много любезни, отговаряха ми, дори ми пожелаха леко раждане (на малкият) преди повече от 2 години.
Помня, че пишех на латиница и една позната ми прати ЛС да започна на кирилица... после пък пишех "ч" като "4"... Постепенно открих топлата вода и влязох малко в час.
Иначе ми беше много стресиращо, че потребителките се обръщат на никове, все едно на малки имена, а аз не смеех. Все едно бях като новодошла в стара компания, в която всички си знаят кътните зъби и трудно допускат нов... или поне докато не го опознаят. Мълчах си и ги опознавах.
Виж целия пост
# 14
Аз пуснах тема в отчетните, не са ме щипали, но ми я заключиха и много страдах  Laughing
После взех да чета и да използвам търсачката, както и да пиша посъщество  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия