кога се обърна бебето ви?

  • 5 768
  • 77
В коя гестационна седмица се обърна бебчето ви? Аз съм в 32 и все още не се е обърнало. Всичко, включително и лекарката ми казват, че все още има време, но все пак със всеки изминал ден то намалява, нали? Притеснявам се, защото много искам да имам избор между нормално раждане и секцио, а не да съм заставена пред свършен факт
Виж целия пост
# 1
Абсолютно те разбирам.
Моят случай няма да те окуражи много - синът ми се беше обърнал още преди 25-та г.с. (Обаче не отървах секциото по други причини, а много ми се искаше).
Но са абсолютно прави тези, които ти казват, че има време. Има, даже предостатъчно - може да се обърне на всеки един етап преди раждането. Само дано не се изнервиш твърде много, докато чакаш.
Успех!  Hug
Виж целия пост
# 2
Синът ми се обърна в 8-я месец,а дъщеря ми не се обърна до края и родих секцио
Виж целия пост
# 3
Преди 27-г.с. се обърна.
Дали след това не се обръщала пак - май не.
Виж целия пост
# 4
Моя се обърна рано, ама пак не отървах секциото.  
Важното е бебето да е живо и здраво, пък другото, бели кахъри.
Виж целия пост
# 5
Бебка се обърна рано-към края на 6-ия месец.До края бях на тръни да не се завърти обратно.Не се завъртя,но аз пак родих секцио по спешност-заради тесен таз.Това са неща,които не зависят от нас,колкото и да ни се иска да имаме контрол над ситуацията.Най-важно е бебето да е добре,пък дали нормално раждане или секцио - Божа работа.
Виж целия пост
# 6
Чакахме го, чакахме го, но така и не застана както трябва и се наложи секцио, но не само това беше причината.
Виж целия пост
# 7
В осмия месец към средата Simple Smile
Виж целия пост
# 8
от 6 месец се беше обърнал,родих секцио по други причини Peace
Виж целия пост
# 9
При всеки е индивидуално.Но и обръщането не е гаранция.Аз също исках много нормално раждане и бях против секциото9не исках въобще).Синът ми още в петия месец вече беше надолу с главата, и до поледно си седях така, но пак не родих нормално, защото беше с лицето на пред и си натискаше пъпната връв при контракция, така че не му мисли, важното е бебчето да е живо и здраво, всичко друго се забравя  Hug
Виж целия пост
# 10
Бебето може да се обърне буквално за един ден! Това ми го каза  АГ-то от консултацията.
А моето диване постоянно се въртеше. На всеки преглед беше в различно предлежание. Накрая към 37седм се обърна и вече нямаше място да се обърне пак. Родих секцио заради тесен таз, който се установи в хода на раждането. Докторката каза, че бил омотан 2 пъти около врата и 1 път около телцето. И сега си е същото диване.
Виж целия пост
# 11
Може би към 8 ия месец се обърна.
Виж целия пост
# 12
още в седмия месец моята бебка беше заела правилната позиция, но не се притеснявай, има време да се обърне, може да стане наистина и в последния момент  Peace
Успех и безпроблемно о лесно раждане  Hug
Виж целия пост
# 13
Към края на осмия месец. И аз бях много притеснена, но то си се намести. Laughing
Не се притеснявай! Ще се обърне.  Peace
Леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Вчера мислех да пускам такава тема Simple Smile
И нашата мома е поседнала с дупето надолу и хабер няма, че планувам да я раждам нормално.
Бях в 36 г.с., когато моят доктор каза, че вероятността да се обърне е много малка. Щял да е категоричен, ако раждането било първо, но то е второ и имало, макар и малък, шанс да застане както трябва.
Хич не ми се искаше да ме режат (изптръпвам от мисълта за пълна къща с баби-помагчки), но нямам смелост да раждам седалищно. Каквото-такова!
Мисля, че ти имаш време  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия