Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 384 622
  • 674
# 120
tetka81, и аз съм като теб. Ето, дори сега, като седя и пиша, си похапвам от ония бисквитите с овес на Престиж.  Embarassed Embarassed Embarassed
В друга тема във форума една мама се похвали, че била доволна. Нещата ставали постепенно и затова смятала, че ще си задържи резултатите.
А аз искам точно да сваля някое и друго кило, ама после да не ги върна с ДДС-то...  Cry

Ходих и на лекар, за да проверя за проблем с метаболизма, обмяната и пр. простотии. Peace И лекарката ми препоръча да вземам тези капсули. Още не съм де, ама гледам, че хората вече имат резултати. Мисля да си ги поръчам.
Запознаха ме с подробностите около приема, ама едва ли бих могла да го преразкажа точно, пък и не съм медицинско лице. По-добре си прочети http://vitaslim.bg/information/mnenia-za-vitaslim/как-да-овладеем-апетита какво трябва да се прави.  Peace
Виж целия пост
# 121
  bouquet благодаря stroina  Grinning
Виж целия пост
# 122
От вчера пия Vitaslim light , имам 5-6 килца излишни , ама ми омръзна да карам колелото  Embarassed Преди време пие ЛиДа , но имах много странични ефекти . В друга тема от форума прочетох , че за сега никой няма оплаквания от Vitaslim , дано да не се появят  Peace
Виж целия пост
# 123
 Grinning И аз ги започнах от тази сутрин - нова седмица, нов месец, нов късмет...

Давайте, момичета, да се подкрепяме. Хората са казали: Сговорна дружина, планина повдига!   Hug
Виж целия пост
# 124
Grinning И аз ги започнах от тази сутрин - нова седмица, нов месец, нов късмет...

Давайте, момичета, да се подкрепяме. Хората са казали: Сговорна дружина, планина повдига!   Hug
   Peace Но и какъв хранителен режим спазвате?
Виж целия пост
# 125
Чесно да ви кажа за мен това е чиста измама.Всичко е на психична основа.Въпрос на внушение.
Мъжът ми започна да ги пие преди време.Изпи оначало 2 опаковки Пиеше по 3-4 таблетки.Не му намалиха нито апетита нито свали килограми.При следващите 2 опаковки пиеше по 6 таблетки но резултат нямаше.Обаче!!!
Купи си някакав сироп и за 2 седмици свали 8 килограма.
Пак си хапваше и то без никакво движение може да се каже защото по цял ден стои на компютъра.Вече от месец и нещо не е пил от сиропа а килограмите му не мърдат.Само този сироп му двърши работа.
Така че тези таблетки Витаслим не стават за нищо.СПОРЕД МЕН!!!
Виж целия пост
# 126
Купи си някакав сироп и за 2 седмици свали 8 килограма.
Пак си хапваше и то без никакво движение може да се каже защото по цял ден стои на компютъра.Вече от месец и нещо не е пил от сиропа а килограмите му не мърдат.Само този сироп му двърши работа.
Моля те, напиши името на сиропа. Може пък и на нас да подейства добре.
Виж целия пост
# 127
Включвам се, за да съобщя резултатите, че бях обещала  Sunglasses

Равносметката е следната: 15 дена пия Витаслим лайт. Сутринта се премерих за първи път и кантарът показа минус 2,4 кг. Имам още толкова да махна и съм пърфект.

Е, това е при мен, ще се радвам да прочета какво става с вас  Hug
Виж целия пост
# 128
Здравейте! И аз пия Витаслим лайт от 2 седмици,но няма никакъв резултат, ЕЛЕОНОР4Е 85 кажи какъв в този сироп,който е пил мъжът ти?
Виж целия пост
# 129
isikam, аз лично нямам никакъв определен режим.  newsm78 Ако се брои за нещо полезно, от дете още не пия газирано и не съм привърженик на КФС, МД и подобните. Просто съм си по-лакомичка, пък и висенето пред компютъра по цял ден... какво да правя, освен да щракам и да дъвча  Sad Затова просто искам да си огранича апетита... от него ми идват нещата  Sad Май човек трябва да е наясно от какво екачил и да си даде сметка откога е така. Аз затова, както писах по-горе, правих изследвания за обмяната и метаболизма.  Peace
Виж целия пост
# 130
Ето това е адреса на който може да си поръчате сиропа:   www.garabitov.bg
Както ви писах мъжът ми свали 8 килограма за около 2 седмици и то без тези диети и упражнения които прелагат в този саит.
Сигурно със тях ще се сваля повече но за това незнам.
Най-важното е че няма така наречения ЙО-ЙО ефект.


Виж целия пост
# 131
Включвам се, за да съобщя резултатите, че бях обещала  Sunglasses

Равносметката е следната: 15 дена пия Витаслим лайт. Сутринта се премерих за първи път и кантарът показа минус 2,4 кг. Имам още толкова да махна и съм пърфект.

Е, това е при мен, ще се радвам да прочета какво става с вас  Hug

Ехааааа, браво на теб.  Party  Малко ти остава значи. Аз имам доста повече да свалям. От 68 искам да стана поне 60  Praynig Пия лайта вече 10 дена и не мога да си кривя душата - подейства ми на апета.  Simple Smile
ама ти се чудя как си успяла да се сдържиш 15 дена да не се премериш  newsm78  Аз се меря всяка сутрин и вечер.  Embarassed Laughing Днес съм 66,900 Ти спортуваш ли нещо, че аз нямам време дори за разходки в парка?!?!  Confused
Виж целия пост
# 132
Здравейте,
досега само ви четях, но днес не устоях. Вижте: http://www.facebook.com/vitaslim
Виж целия пост
# 133
Здравейте момичета и от мен!
Днес си купих и аз Vitaslim Light,при мен проблема е вече 7-8 месеца.Да Ви се представя на 47 години съм,спрях цигарите от 20.01.2010 година;ограничих храната,подложих се на диети  и качих  6-7 кг.Не свалям а качвам с диети и ограничение на храната, затова реших да си ги купя.Започнах с 1капсула 3пъти на ден.Дайте ми съвет трябва ли да увелича приема? Дано да има резултат newsm78 newsm78.
Виж целия пост
# 134
Започнах с 1капсула 3пъти на ден.Дайте ми съвет трябва ли да увелича приема?
Здравей, zaprqnka  Grinning Включила съм се в тази тема преди доста време и като гледам май аз ги пия най-отдавна. Ще ти кажа какво правя и се надявам да подейства и при теб. Започнах с по 2 капсули 3 пъти дневно най-малко 45 мин. преди хранене. Важно било да е около час преди да се яде, защото през това време започвала да действа съставката за потискане на апетита. Друго съветче от мен е да пийваш чаша (може и две) вода на екс непосредствено преди да започнеш да ядеш. newsm10 Ще ходиш по-честичко да пишкаш  Wink Laughing , но е много ефективно и полезно. Нали възрастният организъм трябва да изпива 1,5-2 литра вода дневно.
Ти ме учуди с това, че от диетите качваш...  newsm78 Супер странно. Това ме кара да си мисля, че може би ще трябва да бъдеш по-търпелива и да вземаш Лайта по-дълго. Peace

Желая ти успех и се надявам да съм ти била полезна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия