Къде в Сливен

  • 7 161
  • 26
Някой знае ли къде в Сливен правят порцеланови чаши с снимка.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Ехоооооо,няма ли хора които знят.
Виж целия пост
# 2
чувала бяхно нещо в момента не се сещам Blush
като се сетя ще пиша Peace
п.п.ако някой не ме изпревари Wink
Виж целия пост
# 3
провери във някое Фото по принцип там се предлагат такива чаши.ПОне тук в Бургас е така
или пък в някои от рекламните агенции вив вашия град
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета,ако научете нещо по подробно пишете.
Виж целия пост
# 5
Във фотото до Стария бряст!
Виж целия пост
# 6
И в Кодак-а правят чаши. Миналата година беше по 12 лв. бройката  Peace
Виж целия пост
# 7
 Момичета блаодаря ви Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте, момичета от Сливен! Къде в Сливен има магазини за платове? ще съм задължена на всеки, който ми помогне да намеря магазина за платове на "Миролио"   bouquet. Преди доста време имаше един на кръстовището срещу Билла, но незнам дали съществува още. Или някой друг по-нов и интересен ? 
Виж целия пост
# 9
Магазина на"Миролио"там си е на крастовището с/у Билла.
Виж целия пост
# 10
Мерси много, сис  smile3525! А имало и някакъв магазин на Миролио в индустриалната зона? Имаш ли идея?
Виж целия пост
# 11
Не,не съм чувала за такъв магазин.Ако разбера ще пиша. Hug
Виж целия пост
# 12
Евентуално в самия завод, ако продават, но не съм ходила и не знам със сигурност. Иначе има доста магазини за платове. До бившия магазин Добри Желязков продават гръцки и италиански платове на парчета. Има хубави материи  Peace
Виж целия пост
# 13
Много благодаря на всички   bouquet ! Страхотни сте!
Виж целия пост
# 14
Само за инфо - магазинът за платове на Миролио, който се намираше на кръстовището срещу Билла, вече не съществува. Помещението се дава под наем. Във фабриката има магазин, който обаче не работи в събота, а само делнични дни - от 8 до 17 часа, което на мен ми е крайно неудобно  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия