за съхраняването на кърма.....

  • 430
  • 2
Хей момичета, дайте съвет как да съхранявам кърма?!
Имам в излишък явно и ми се иска да поотделя малко за резерв, в случай че се разболея или нямам възможност в даден момент да кърмя. Бях чувала за стерилни торбички, но във Варна немога да намеря от тях. Предлагат ми по магазините някакви кофички на Авент, но вървели с помпата на Авент, ако ползвам друга трябва да преливам newsm78. Ама не хващам къде остана "стерилността" в тоз случай. То по същата логика мога да си накупя стерилни шишенца от аптеката и пак да вършат същата работа.
Та ще чакам вашите съвети - трябва ли да използвам специални съдове за съхранение и мога ли да раз4итам, 4е кърмата няма да се прецака?!
Виж целия пост
# 1
Търсачката прави чудеса, стига да я ползваш  Wink

 Arrow За изцеждането и замразяване на кърма
 Arrow За съхранението на кърмата
 Arrow За съхранението на кърма
 Ще намериш отговор на въпроса ти  Heart Eyes

Аз ползвах стерилните пликчета на Авент, но не ми се наложи да използвам от замръзената кърма за Лора.
Така всичко изхвърлих  Tired - едно отделение във фризера  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
относно стерилизирането, според online-консултантката на ЛЛЛ пълна стерилизация е възможна само при определени лабораторни условия, измиване с препарат, обилно изплакване и изваряване след това са напълно достатъчни. За да се избегнат остатъците от варовик във водата може да се използва дестилирана вода за изваряване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия