Съвет за спермограма във Варна

  • 4 373
  • 20
Здравейте, момичета, някой може ли да ме посъветва къде и при кой лекар във Варна може да се направи добра спермограма. Гинеколожката ми каза че може и при нея може, но аз нещо по въпросите са стерилитет не мога да й се доверя. Също така трябва ли няколко дена преди да се даде спермата да е нямало полов контакт.
Виж целия пост
# 1
За Варна добри отзиви съм чувала за д-р Александров. 3-5 дни е въздържанието преди спермограма, като е препоръчително и да не употребява алкохол през този период Peace
Виж целия пост
# 2
със две ръце за Александров Peace Peace
Виж целия пост
# 3
Благодяря ви,
аз изчетох отзивите за д-р Александров и мисля наистина да отида при него, както за спермограма, така и за мен. Разбрах обаче че не всички пациенти ги поема и че бил много зает. Гинеколожката ми каза че на мен нищо ми нямало, но аз не съм много сигурна че тя може да знае, нито да види без цветна снимка. Вече повече от година нищо не става с нашето бебеправене и досега не се притеснявах, но вече започва да ме обхваща параноята, а и вече годините напредват.... Вие знаете ли колко дълго време се чака за час при д-р Александров и този ли е номера 613 805
Виж целия пост
# 4
Коя ти е гинеколожката? Правила ли си цветна снимка за проходимост на тръби тази докторка как разбра 4е ниещо ти няма  Shocked
Да това е телефона на клиниката, обади се за час!
Виж целия пост
# 5
моят мъж ходи при  д-р Сариев в Майчин дом и остана много доволен,а преди  ни казаха 6 дена без секс,ако те интересува повече  с каквото мога ще помогна Praynig
Виж целия пост
# 6
Никаква цветна снимка не съм правила, гинеколожката ми твърди че щом като ми натискала тръбите и яйниците и не ме боляло значи нищо ми нямало....Знам че не е вярно но ме е яд на това което се опитва да твърди и се чудя дали да продължавам да ходя при нея....
Виж целия пост
# 7
Защо за спермограма искат 5-6 дни да не е правен секс. Нали когато съм в овулация трябва правим всеки ден секс т.е означава ли че когато всеки ден се прави секс качеството на сперматозоидите намалява
Виж целия пост
# 8
При д-р Александров спермограмите се правят с 3-4 дена въздържание  Peace
Виж целия пост
# 9
При д-р Александров спермограмите се правят с 3-4 дена въздържание  Peace
И не само при него,това е предостатъчен период.Отделните показатели на спермограмата се влошават както при по-малко от три, така и при повече от пет дни въздържание.Дяволче,смени лекарката незабавно Peace
Виж целия пост
# 10
Никаква цветна снимка не съм правила, гинеколожката ми твърди че щом като ми натискала тръбите и яйниците и не ме боляло значи нищо ми нямало....Знам че не е вярно но ме е яд на това което се опитва да твърди и се чудя дали да продължавам да ходя при нея....
Я кажи коя лекарка диагностицира така?
Много ми е интересно.Благодаря!
Виж целия пост
# 11
А на мен ми е интересно как тази жена успява да нацели тръбите, че и да ги натисне.....  ooooh!
Въздържание за спермограма - между 3-5 дена  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз питах в първият си пост, трябва да ни кажеш коя е. Такива лекари не трябва да се препоръ4ват!!! Аз преди да се запозная с док Александров, ходих при Радева  Close само като си помисля  колко рев съм тръшнала и време изгубилааа  с тази "докторица"  Close Иначе е много сладка и миличка и обръща голямо внимание, но смо до тук.... Слава Богу пак само година се лутах с нея и попаднах на този прекрасен човек и специалист  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Ооооо, Денди, и ти ли  Laughing
И аз съм от клуба на Радева  Whistling bowuu
Рецептите за 100 или за 200 лева ти даде  Crazy Party
Аз не се шегувам, интересно ми е и искам да знам коя е лекарката
с тръбите, че то така може да се прескочат цветните снимки и
лапароскопията... така де, щом става с напипване Simple Smile

извинявам се за спама   bouquet


Виж целия пост
# 14
Вени, че ние може а сме се заси4али пред кабинета и, помниш какво 4акане падаше. Не че при Александров не се 4ака, но там ми е приятно и мога да 4акам с часове  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия