Какви месни и рибни деликатеси похапвате?

  • 1 131
  • 9
Аз долюбвам телешка пастърмица, свинско филе "Елена" и сушена рибка, почти всякаква, и риба тон! eat

и бириЦка beer
Виж целия пост
# 1
Аз си обичам суджуче  Laughing
А от рибните - обичам рачешки рулца с майонеза и чесънче мммммм........
Виж целия пост
# 2
Хапвам си всякакви деликатеси.
Сега една пушена скумриика мотаем, но доста миризлива  Sick

Виж целия пост
# 3
Аз си хапвам с голяяяяяямо удоволствие-миди,калмари,скариди и всякакви морски животинки smile3521 smile3521 newsm53 smile3521
Виж целия пост
# 4
Дали от зодията (Риби) или от кръвната група (0), но съм си месоядка. Обичам всичко що е месо, с изключение на телешкото и заешкото (въпреки, че и него не го отказвам), колбаси, луканки, наденици, суджуци, пастърми, филета.
Риба и рибни деликатеси - всьо: най-вече бяла риба, миди, раци, рапани, скариди, калмари, октоподи, лангуста.
Ям и охлюви, но те незнам към кой деликатеси спадат Rolling Eyes Party
Виж целия пост
# 5
Аз си хапвам с голяяяяяямо удоволствие-миди,калмари,скариди и всякакви морски животинки smile3521 smile3521 newsm53 smile3521

Присъединявам се-много ми харесват всички морски дарове,но и мезенца не отказвам Laughing
Виж целия пост
# 6
Дали от зодията (Риби) или от кръвната група (0), но съм си месоядка. Обичам всичко що е месо, с изключение на телешкото и заешкото (въпреки, че и него не го отказвам), колбаси, луканки, наденици, суджуци, пастърми, филета.
Риба и рибни деликатеси - всьо: най-вече бяла риба, миди, раци, рапани, скариди, калмари, октоподи, лангуста.
Ям и охлюви, но те незнам към кой деликатеси спадат Rolling Eyes Party
Абе аз не съм зодия Риби, не съм и нулева кръвна група, обаче и аз всичко хапвам, и колбаси и месенца и всичко що е от морето, все ми е вкусно
Виж целия пост
# 7
Ми то тук, където съм, няма от нашите месни деликатеси, но си правим една голяма вкусотия подобна на пастърма, само дето не я оставяме 4ак толкова суха да стане.
Ина4е с кеф бих похапнала суджук, луканка, филе "Елена", бабек ... та дори и бахур, ама немааааааааааааааааааааа Crossing Arms
От рибните и морски - вси4ко!!! Тук си хапжгам пушена сьомга, суши със сьомга и авокадо, какви ли не морски деликатеси...
Виж целия пост
# 8
Ммммм и аз съм от месоядните Рибки Grinning Умирам за морски дарове! Обаче не отказвам и пастърмичка, и луканчица и суджуче Grinning
Виж целия пост
# 9
Дали от зодията (Риби) или от кръвната група (0), но съм си месоядка. Обичам всичко що е месо, с изключение на телешкото и заешкото (въпреки, че и него не го отказвам), колбаси, луканки, наденици, суджуци, пастърми, филета.
Риба и рибни деликатеси - всьо: най-вече бяла риба, миди, раци, рапани, скариди, калмари, октоподи, лангуста.
Ям и охлюви, но те незнам към кой деликатеси спадат Rolling Eyes Party


 От местожителството е. Аз така си мечтая за морска мръвка, но в София е малко рисковано - на следващия ден обикновено ти трябва резервация в близката тоалетна.

Иначе и другите мръвки не отказвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия