Какво бихте променили в днк-то си

  • 3 128
  • 73
Здравейте!
Чета за първото бебе на което са му коригирани гените така, че да не страда от наследствен рак на гърдата и си мисля, че в близкото бъдеще човек ще има далеч по-голям контрол върху ДНК-то. Да си представим съвсем хипотетично, че сега можете да коригирате разни работи от ДНК-то си какво бихте избрали - друг цвят очи, промяна на ръста, цвета на косата, формата на лицето или нещо съвсем друго ....
Виж целия пост
# 1
Безсмислен въпрос. Иди в който и да е магазин за играчки, огледай рафта с барбитата и ето ти го отговорът.  Laughing
Виж целия пост
# 2
сийке!!!  ти барби ли искаш да бъдеш?
все пак очаквам мнозинството да поиска минимални корекции ...
Виж целия пост
# 3
Да ми махнат всички наследствени болести, включително късогледството и мигрената - останалото няма значение.
Виж целия пост
# 4
И аз с удоволствие бих се лишила от мигрената си.
Другите промени, които бих направила биха били веоятно излишни и само от суета.
Виж целия пост
# 5
все пак очаквам мнозинството да поиска минимални корекции ...

Недей изобщо и си го помисля, ами стягай дупе и почвай да пълниш банковата сметка, че тези процедури никак няма да са безплатни. А не искаш жена ти да е нещастна, нали?
Виж целия пост
# 6
уф, няма да съм толкоз скромна.
Списъкът, с болестите (бъдещи или настоящи) ще е километричен  Tired

Айде да си слезем на Земята, че много боли да паднеш от високо.
Виж целия пост
# 7
Така ми се иска да не е само хипотетично.
Единствено и само болестите. Например: вроден сърдечен порок. Sad

Виж целия пост
# 8
ееее нямах предвид само за болести да говорим.

п.с. сийке видя ли, че не си права! а колкото до жена ми ... тя ще е щастлива с един Барт Пит (съвсем напосоки) в мое лице.
Виж целия пост
# 9
Всъщност, аз вече съм това което съм. И теоретически, и практически в мойто ДНК не може да се бръкне. Може би бих се замислила за днк-то на едно бъдещо дете.

И все пак - аз би трябвало да съм поне 175см и със сини или зелени очи по наследство, ама не съм.
Да му се невиди и ДНК. Sad
Виж целия пост
# 10
И все пак - аз би трябвало да съм поне 175см и със сини или зелени очи по наследство, ама не съм.

Аз па съм. Завиждай.  newsm48 newsm62
Аз си се ааресвам, барабар в скичките кусури и болести, свикнала съм си някак с тях.
Виж целия пост
# 11
Нищо. Всичко в гените ми е наред. Сериозни болести също нямаме в семейството. Не бих се бъркала в гените дори на децата ми, но само в моя случай. Естественият подбор ми се струва по-разумен.
Виж целия пост
# 12
Да не ме пипат, пу-пу-пу!
Виж целия пост
# 13
нещо ме будалкате мами ....
Виж целия пост
# 14
Едно нещо кат не ти е пречка, по- добре не го пипай, щото може и да ти стане. Та затуй...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия