Виното превръща хора във върколаци

  • 2 079
  • 32
И това изобщо не е майтап или поне се е случило на един човек - http://www.dailymail.co.uk/health/article-1123109/How-wine-turn- … -news-joking.html
Понякога хората са носители на гени на разни заболявания и не знаят какво може да ги провокира.Ако имате инфо за такива странни случки, споделете ги тук.
Виж целия пост
# 1
А глупостта превръща хората в...?
Виж целия пост
# 2
то е ясно в какво, предполгам, че това не е намек, просто статийката ми се видя интересна и реших да я пусна тук.
Виж целия пост
# 3
In vino veritas.
Виж целия пост
# 4
Не било виното, а и той не знае какво.
Не било върколак, а рядката болест порфирия.
И не му растяли ноктите, а му падали.

Не били компютри, а конфитюри. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
На мен за сега само ми се оцветяват зъбите, и то от червеното. От бялото пък започвам да хълцам. Гити, като ми се появят обаче косми по гърба ще ти се обадя.
Виж целия пост
# 6
Вярно е, че тук става въпрос за медицински проблем, но понякога природата си прави шеги с нас. Rolling EyesНе сте ли се замисляли колко странни неща могат вече да се обяснят с помощта на медицината.Дори крал Джордж е бил болен от тази болест.Не знаем какво провокира човек да се променя, неговото ДНК също, но в този случай виждаме, че виното може да има и отрицателни последици, въпреки че в малки дози е добро антиоксидантно средство.
Виж целия пост
# 7
Браво на Бутински и Дилянка, абе хора тук е Клюкарник, проявете чувство за хумор.
Виж целия пост
# 8
Аз от виното какъв дзвер ставам! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Най-вече от червеното  Drunk
Виж целия пост
# 10
Браво на Бутински и Дилянка, абе хора тук е Клюкарник, проявете чувство за хумор.

Ей сега Вълчан ще дойде и може да се почувства засегнат, че се смеете на събрат!  Naughty
Виж целия пост
# 11
 Joy Дано да е пил по-малко вино днес.  Praynig
Виж целия пост
# 12
Обикновено по-големи дози вино спокойно ме превръщат е прасе,обичайната доза прибавя допълнителен блясък и сексапил към иначе нездравословно големия ми чар.Без вино при наличие на две буйни деца съм кисела заядлива домакиня.Просто отчаяна съпруга.Затова си пийвам.Старая се метаморфозата да спре на фаза едно,просто превръщането обратно от прасе в човек е болезнен и труден процес.Пия само червени вина,белите ми докарват киселини ,демек подкисляват допълнително и без това киселата ми структура когато не съм консумирала Mr. Green
Наздраве!
Виж целия пост
# 13
Аз пък ставам машина. Секс машина  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ей сега Вълчан ще дойде и може да се почувства засегнат, че се смеете на събрат!  Naughty
Ха така.   Popcorn
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия