работа от вкъщи - помагаите

  • 1 908
  • 16
привет на всички проблемът ми е че се задържах много време в вкъщи - не по мое желание и май изпадам в дупка вече не се чувствам полезна  моля ви дай те ми идеи за работа от вкъщи.извинявам се ако темата не е за тук       
   нова сам още. с нетърпение ще чакам вашите съвети. благодаря.   
Виж целия пост
# 1
Освен да шиеш или плетеш нещо, друго не се сещам. Ако разчиташ на фирмите, които уж осигуряват надомна работа - забрави! Всички са мошеници.
Виж целия пост
# 2
Какво умееш да правиш?
Виж целия пост
# 3
по принцип всичко ми се одава и се уча бързо но със англиският съм зле.
Виж целия пост
# 4

Към авторката: ако проблема ти е емоционален, а не  финансов по-добре намери начин за работа навън, работата в къщи ще те натовари допълнително, няма да те измъкне от дупката.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че съветът на минзухар е най- добрият, който можеш да получиш в дадения случай.
Виж целия пост
# 6
Ако държиш на работа можеш да се пробваш да печаташ дипломни работи ,по принцип има агенции които се занимават с печат пробвай се.Ако търсиш просто занимвка почни да ходиш на фитнес или си потърси хоби,тук в подфорума Хоби има много идеи...
Виж целия пост
# 7
Аз работя основно от вкъщи, но за хора, които знаят как се справям със задачите си от години, знаят, че ако трябва ще изровя света, за да намеря решение при възникване на проблем
(а и то в случая проблемите от този сорт само аз ги решавам) - за мъжът ми, и за още една фирма, с която имаме отношения от 6-7 години.
Занимавам се с предпечат.
За набирането на дипломни работи съм чувала, че плащат доста малко, както и за плетенето и шиенето.
Виж целия пост
# 8
Виж: http://www.arendator-bg.com/index.php?option=com_content&vie … =59&Itemid=63
Виж целия пост
# 9
Щях да ти предложа работа към един туристически сайт, но се иска чужд език, може да не е английски, а френски, немски, руски, но все още няма възможност на български.
Виж целия пост
# 10
По принцип има сайтове за freelance работа, но най - сериозните са на английски. И все пак има един за България: http://www.freelance.bg/. Няма много оферти, но можеш да проверяваш от време на време, може нещо да се появи и за теб.
Нужен ти е анализ на силните и слабите ти страни и това, в какво си най - добра, кое те вълнува,кое те вдъхновява. Малка е възможността да постигнеш успех и да се чувстваш удовлетворена ако се хванеш за нещо каквото и да е, само да се водиш на работа. Проблема е в теб и ще си остане. По отговора ти:
по принцип всичко ми се одава и се уча бързо но със англиският съм зле.
съдя, че нямаш ясна насока, което не е в твой плюс. Споменаването ти, че с английският си зле, явно говори, че го осъзнаваш като твой недостатък. Има онлайн уроци и други начини да напреднеш с него и да се чувстваш по - уверена, ако имаш желание.
След като решиш какво ти се прави, пускаш СВ- та, за обяви, които ти се струват интересни и възможни за дистанционна работа. Ако се представиш добре, на самото интервю можеш да предложиш варианта за дистанционна работа и евентуално да се споразумееш за такъв тип работа. Получава се. Най - важно е да разбереш какво искаш.
И един последен приятелски съвет, не е за подценяване, как се изразяваме и колко правилно пишем дори във форума, защото тук четат много хора и потенциалния ти работодател може да е сред тях. Но при наличие на някои явни пропуски в правопис и стилистика, шансовете много намаляват. Успех !
Виж целия пост
# 11
Елена, да не кажеш след време, че старите кучки са те наръфали, когато си започнала да пишеш.

1. Оправи си правописа, поне най-очевадните неща.
2. Ако искаш помощ, направи си труда да напишеш поне един параграф релевантни факти; а не пляскай въпроси без контекст.
3. Потърси стари теми. Може на хората да им е омръзнало да повтарят.

Успех.
Виж целия пост
# 12
Щях да ти предложа работа към един туристически сайт, но се иска чужд език, може да не е английски, а френски, немски, руски, но все още няма възможност на български.

Я дай насам с руски, че и аз си седя в нас Thinking
Виж целия пост
# 13
Щях да ти предложа работа към един туристически сайт, но се иска чужд език, може да не е английски, а френски, немски, руски, но все още няма възможност на български.

Я дай насам с руски, че и аз си седя в нас Thinking
Whistling чакам сайта
Виж целия пост
# 14
С риск да бъда нахална, но и аз си седя в къщи и много искам да се занимавам с нещо разбирам английски и ако някой може да каже нещо сериозно моля пишете. Предварително благодаря на всички.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия