Случвало ли Ви се е ?

  • 2 907
  • 37
 Здравейте момичета.

Трябваше да ми дойде на 19,01,2009 (вчера). Имах си всички признаци,напрегнатост в гърдите,леки болки ниско в корема.
Обаче на 18,01,2009  бебеправихме. И вчера не ми дойде. Нито днес.

Какво мислите? Възможно ли е заради  изпразването в мен да не ми идва и да се бави или има малък шанс да съм бременна?
Виж целия пост
# 1
много се надявам и искрено ти пожелавам да е станало!!!
според мен има вероятност  Grinning
Виж целия пост
# 2
Шансът е нищожен, не давайте така надежди на хората. После разочарованието е още по-голямо...  Peace
Виж целия пост
# 3
Добре,разбирам,че шанса за забременяване е много малък.Макар,че то ако има зачеване-може да е станало и предния път когато сме кексили.Стана ми странно,защото си имах всички симптоми,че ще ми идва ,а не ми дойде и не знам какво да мисля.
Дори да не е бременнност ,какво би могло да се случва с огранизма ми ?
Виж целия пост
# 4
Първите признаци на бременност и ПСМ често многоси приличат. Ако сте правили опити и преди това, това е друг въпрос, може тогава да се е получило, ама на последния ден от един редовен цикъл, едва ли  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Много се съмнявам.Не че е невъзможно,но шанса наистина е нищожен.
Виж целия пост
# 6
От секса на 18 .01 .едва ли си забременяла Grinning.Преди това по време на овулацията може би.Направи си тест и ще знаеш какво става.
Виж целия пост
# 7
Първите признаци на бременност и ПСМ често многоси приличат. Ако сте правили опити и преди това, това е друг въпрос, може тогава да се е получило, ама на последния ден от един редовен цикъл, едва ли  Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 8
ако си хванала,значи е от предишен секс,а не от вчерашния
Виж целия пост
# 9
защо пък да не е възможно!!!!С желание и надежда сичко се постига.Тест и  преглед при гинеколог ще кажат най-добре какво всъщност става в теб.Успех!!!
Виж целия пост
# 10
Защо да не е възможно? Аз си мислех, че ще ми идва, защото всички симптоми бяха налице, а теста беше положителен. Вземи си един от аптеката и ако има две чертички - бягай на лекар.
стискам палци!
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета.

Трябваше да ми дойде на 19,01,2009 (вчера). Имах си всички признаци,напрегнатост в гърдите,леки болки ниско в корема.
Обаче на 18,01,2009  бебеправихме. И вчера не ми дойде. Нито днес.

Какво мислите? Възможно ли е заради  изпразването в мен да не ми идва и да се бави или има малък шанс да съм бременна?

Може да си бременна, но не и от 18-ти
Виж целия пост
# 12
Абе, хора, не всичко е като по учебник, ако е имала късна овулация, примерно на 17-18.01. Всико е възможно.
Виж целия пост
# 13
Най-лесно може да се разбере, с тест за бременност  Wink, ако си бременна то няма да е от секса на 19-ти. Ако си имала мн. късна овулация ден преди очакваната дата на М, тогава теста ще покаже едва след 2седмици.
Цикъла може да се бави от мн. причини не само бременност - прием на антибиотик, боледуване, липса на овулация, силен стрес, напрежение, хормонален дисбаланс, пътуване, смаяна на обстановката... и.тн.
Виж целия пост
# 14
Щом вече си имала симптоми на ПМС (които са и за бременност), ако е в първия случай, то нищожно малка вероятност е да има зряла яйцеклетка точно тогава 1 ден преди датата. А ако е второто, значи е станало преди това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия