винаги ли сте искали деца

  • 6 481
  • 154
Пускам тази тема защото аз специално (аз съм на 21г.) не искам.Винаги съм била негативно настроена към това.Не си представям някои да ми плаче по цял ден и да си изгубя съня фигурата свободата заради това.Питам дали и при някои друг е било така. Все пак се надявам да превъзмогна този мои егоизъм и да се променя.Не че искам куп деца най-много едно но все пак е нещо  Grinning
Виж целия пост
# 1
На 21 и аз не исках.
После също, страх от чисто физическата страна на износването и раждането, нищо друго.

Ако нямаш сериозен човек (мъж) до теб, пак е нормално да не искаш.

Нито е задължително да си загубиш фигурата, нито съня, нито свободата, нито ще ти плаче по цял ден ...
Ех, докато бях по майчинство си отспах, ставахме в 12-13 ч. на обяд Mr. Green
Виж целия пост
# 2
На 21 и аз изобщо не исках деца и много внимавах да не ми се случи.
Когато му дойде времето, ще ти се приискат. Пък и да не ти се прииска - няма лошо, и без това планетата е пренаселена...  Whistling
Виж целия пост
# 3
На 21 и през ум не ми е минавало даже  Simple Smile
В интерес на истината , мъжът ми повече от мен искаше дете .
В крайна сметка - всяко нещо с времето си .
И не е задължително да надебелеш и да си изгубиш съня - аз съм си отново 43 кг. , а синът ми беше най - сънливото бебе на света  Laughing
Колкото до свободата - както си го направиш ...
А и опит ти казвам - в един момент скитането омръзва  Grinning
Виж целия пост
# 4
На 21 изобщо не исках да се споменава пред мен тази дума.  Laughing
После се страхувах дали ще съм добра майка, така, че не съм си планирала детето, но като забременях вече бях на 29 и не ми се искаше да абортирам и рискувах.
Фигурата не си изгубих, свободата обаче тотално. Едва като майка разбрах какво значи да си обвързан, макар че бях живяла 10 години в брак, не съм се чувствала несвободна, но след детето вече няма не искам. Той е на първо място. Не се питам за добро или не, защото не бих могла да го върна, нали?  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
на 21 , а и след това някъде до 30г. не обичах децата, нито съм им обръщала внимание. Чудех се дали ще бъда лоша майка. Но сега съм на 34 и имам 2годишен син и той е най, най, най-прекрасното нещо и заради него съм готова  на всякакви страдания, е.. в определени граници.
Нося го на ръце, когато е заспал някъде навън, а той тежи 14кг. и много ми тежи , но...това е положението.
Виж целия пост
# 6
Аз съм на 21. И темата може да се погледне от две страни -  дали искаш дете и дали разумно погледнато си готов да се справиш с такова нещо. Обожавам децата, обръщам се след тях на улицата, в автобуса, насълзявах се на реклама на Уницеф на бебето дето си смуче езика, и от тази гледна точка - нямам против. НО идва вече другата страна - смятам, че аз и човекът с мен имаме какво още да направим преди тази крачка. Но е прекрасно, когато знаеш, че човекът до теб е този, който искаш да ти направи бебе и просто стъпка по стъпка да дойде времето на всичко  yes
Виж целия пост
# 7
Да винаги съм искала.И на 21 и преди това,все си се чувствах готова
Виж целия пост
# 8
 Никога не ме е плашила мисълта да имам дете и никога не съм се тревожила, че ще изгубя нещо заради появата на дете.
Виж целия пост
# 9
ООО не помня толкова отдавна беше това.Но ще ти кажа че ние жените имаме вградени под сърчицето едни машинки-биологичен часовник дето цъка.И като му дойде времето така ти звънва в главата че само за бебета мислиш.Дори и да те изнената с появата си малкото човече,като го гушнеш и се преобръщат наопаки всичките ти приоритети.
Ето за мен казваха ,че съм абсолютен егоист,обаче от както забременях....престана да има АЗ  има НИЕ и то с акцент върху нейните нужди.
За фигурата сме квит,защото съсипах бюста си,но никога преди не съм имала толкова малко и стегнато дупе и плочки на корема.Всичко от тичане покрай  малата.
Виж целия пост
# 10
Между другото ЗА МЕН е доста неприемливо да не искаш деца заради фигурата си  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Не, не винаги.На твоята възраст не съм си и помисляла даже.
В момента в който проходи дъщеря ми , бая се вталих и аз Hug
Сега си мисля за второ детенце, но божа работа Wink
Виж целия пост
# 12
Между другото ЗА МЕН е доста неприемливо да не искаш деца заради фигурата си  ooooh!

Мда, точно толкова неприемливо, колкото да се тъпчеш за двама докато бременееш с успокоението, че го правиш заради детето и после да оправдаваш свръхнатежалата си фигура с това, че си майка.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Винаги съм искала.Мечтала съм за много деца .Имам ги LaughingЕ лудницата е пълна #Crazy,но ...хубаво е!!!
За дете трябва да си готова,ще го разбереш,като му дойде времето!!Пожелавам ти го от сърце Peace
Виж целия пост
# 14
Когато забременях на 19 мнооого си исках детето! На 23 вече имах три... Не съм искала 3, но така се случи. Сега вече внимавам Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия