Кърмене и разтройство

  • 425
  • 4
Мили мами, имам следния проблем: от 1-2 дена акаме нещо пянообразно, по памперса остава зелена следа, но явно е доста рядко, защото има само оцветяване, не е плътно като преди. педиатърката ми препоръча да давам оризова вода и да внимавам в диетата си. Искам да захраня 6ти месец и се чудя оризовата вода брои ли се? Ясно е, че ще я дам, но все пак да питам. И още нещо - какви храни да ям, за да помогна на детенце?
Виж целия пост
# 1
Според мен няма никаква нужда да даваш оризовата вода.И ние сме имали такива периоди на абсолютно течни акита,които са си минавали както са дошли,без никаква намеса от моя страна.Гледай бебето - ако то се чувства добре,държи се и се храни нормално,тогава изобщо не се намесвай и не давай нищо.
Най-добре да минеш малко на диета и да спреш всякакви кравешки неща в твоята диета за известно време (минимум 2 седмици) - често такива реакции се дължат на белтъка,който преминава от храните,които ти консумираш,в кърмата.Но това е само вероятна причина - може и да не е от това и най-вероятно няма да разбереш изобщо от какво е,а ще си мине само.
Виж целия пост
# 2
И нашето ако е рядко и зелено. Лекарката каза, че зеления цвят е нормален, но воднистото не е добре. Каза да следя дали детето вдига температура, защото може да е прихванала някой вирус.
Виж целия пост
# 3
На вашата възраст и ние редовно си бяхме с рядко якане, но не сме имали проблеми
Виж целия пост
# 4
Според мен трябва да спреш шоколада и ядките.......мисля, че зеленото е от ядките, а разстройството от сладкото.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия