Магребски въздух вдишай -планински ли да бъде или от шиша?-8

  • 22 598
  • 290
заповядайте на вкусни лакомства и сладък ментов 4ай , да погледаме как щъркелите свиват своите гнезда и предвещават пролетта!
Виж целия пост
# 1
Пу първа в новата темичка  Rolling Eyes Шиша не съм пушила, че имам строга забрава  Rolling Eyes но нямам против да направя дълга разходка из планината

Къде сте девойки?
Близнаци, как е Йоанка? Утре ли ще й свалят гипса?
Дала, Раян оправи ли се напълно?
Кате, какви са новините от мароканско
На всички   bouquet
Виж целия пост
# 2
Малиииии Марси това палачинки ли са, тиганички ли са?
Как уцели какво обичам Hug Господ да те поживи ще си хапна Hug
Шиша не съм пробвала ама и цигари Laughing
За всички момичета  bouquet
Виж целия пост
# 3
   Здравейте    bouquet
 хайде и аз да се разпиша в новата темичка. Благодарности, Марси    bouquet  Не каза какво стана с Линда вчера- как е минало?
  Днес едно мълчание е било....  newsm78
  Аз също не съм пушила шиша. Имам подарени две наргилета тунизийски и никoй не се намери да ми обясни как се ползват- кое къде се слага....  Rolling Eyes
 Yellow и аз се сетих за малката близнакова кукла, че трябва да и махат вече гипса. А Катето дано го е ударила на живот с любимия, че я няма да разказва.  Heart Eyes

  Надявам се всички дечица са добре.  Peace

                bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
е ,аз пък съм пушила-ама не ми хареса,като заклета пуша4ка тогава бях само на цигари
някой има ли новини от Катя newsm78
Виж целия пост
# 5
Брейййй много сте се разпризказвали  Laughing

Близнаците утре Ще сваляте гипса -Ураааааа!!! Grinning

Времето беше страхотно днес ,слънЧице ,бая се разходихме ,минахме по магазините да видим промоциите  Laughing

Като се стъмни следобяд взех да Чистя ,Че все някой трябва да я върши тая работа ,макар и не много приятна  Laughing

Лина си пеее тука ,аз гледам Коланта по  френската ,а таткото на оЩе на работа ,Чакаме го да се наработи !

ПП само не можах да разбера ,заЩо не сте писали ,Че темата е N°8 ,по лесно се намира ,поне аз така  я намирам по номера ,заЩото не помня заглавието
Виж целия пост
# 6
Аз в Мароко пуших шиша  почти всяка вечер ,не е лошо ама аз си предпочитам цигарките  Grinning , първите пъти какво кашляне му ударих после  като се сетя,ужассс.КАто че ли повече ме кефи как хубаво мирише отколкото самото пушене ,те най-много пушат 2те ябълки ,като се върнах една комшийка има в тях пробвах и други аромати,че честичко ме кани на гости да дръпнем по една  Joy .
Там "младежът" ме просвети как се прави и как те пушат ,някой път вместо вода слагат сода или безалкохолно вътре ми каза ,дадох му и идея да пробва с бира  Joy
Съжалявам че не си взех оттам,бяха по 10-ина евро ,тука са около 50 лева.

Виж целия пост
# 7
ААААА красавицеее ,я кажи какво оЩе си правила в Марокоооо и какво не си правила  Laughing hahaha Joy.Шегувамммм се дееее  Laughing
Виж целия пост
# 8
ААААА красавицеее ,я кажи какво оЩе си правила в Марокоооо и какво не си правила  Laughing hahaha Joy.Шегувамммм се дееее  Laughing

Само това беше прегрешението  Laughing аааа излъгах и една вечер изпих една малка бира "в нас" че бях изпържила една тенджера картофки и не можах да се сдържа хахахаха......Ох и в тоя мароканския бар как ме подсети пийнах по едно Мартини Бланко и едно Червено ,и един коктейл че ме заинтригува името Get 57 се казваше  newsm78,та викам дай да го пробвам че тука не го бях срещала .И като го донесоха отровно зелено-син,все едно отрова  Laughing.Е това в различни вечери де,не в една  Grinning
Ама така им се ядосах за мерките,то изобщо няма такива,носат една глътка точно ,питах няма ли някакъв стандарт ...оказа се че не ,как му падне на бармана на око ,а то не е повече от 20гр.

Ей Шакирче  Hug разбираш ги ти тия работи  Joy
Виж целия пост
# 9
ААААА красавицеее ,я кажи какво оЩе си правила в Марокоооо и какво не си правила  Laughing hahaha Joy.Шегувамммм се дееее  Laughing

Само това беше прегрешението  Laughing аааа излъгах и една вечер изпих една малка бира "в нас" че бях изпържила една тенджера картофки и не можах да се сдържа хахахаха......Ох и я тоя мароканския бар как ме подсети пийнах по едно Мартини Бланко и едно Червено ,и един коктейл че ме заинтригува името Get 57 се казваше  newsm78,та викам дай да го пробвам че тука не го бях срещала .Е това в различни вечери де,не в една  Grinning
Ей Шакирче  Hug разбираш ги ти тия работи  Joy

Малееее ми ти ,ако ходиш в свекърва ми да пържиш картофи ,ша ти трябва поне 2 каси бира  Joy hahaha Joy.ПоЧвай да смяташ тоЧно колко тенджери би трябвало да изпържиш ,хахахахаха  Laughing Laughing Laughing .
Виж целия пост
# 10
делта това е рзиза! вкусно и калори4но! те имат много тестени неща,подсладени с медец и плодове! да не залитам пак, 4е след малко ще се размеся, а съм малко на режим,4е ме 4акат 15 кила минимум!
шишата е малко като бхура ,по-отдале4 има омаен аромат!пробвах, едва не  се задуших и то шиша в плод, пъпеш май беше! атракция е!тъй като бях в мъжка компания, другите  се хилиха до откат! мъж ми беше готов да поръ4а, ако ми хареса!викам: ти поръ4ай пъпеша с гарнитура, вие се тровете!
подарената  ми от домакините,шиша моят е забрави като тръгвахме и много съм му сърдита,ама карай! но това е един от приятните  ми спомени, въпреки жегата и влагата на острова!много са им шантави дози4ките, аз затуй по стар бг  оби4ай поръ4вам алкохол и разредител отделно!но тука не е за редови граждани по дискотеките, големи цени, големи схватки за мацки и няма на4ин да няма разправии м/у клиенти!
кой пържи толкова картофи и кой ги яде , шакирке? аз тука съм  се нагледала на минимизирани порции катофки и направо мога да кажа ,4е много здравословно мислят!като се сетя как си хапвахме риба и картофки на корем и на втория резервен! затова ми е е трудно да готвя малко, колкото да се опита! но е до семейство и навици! като има деца с линда и им дам нещо за хапване, я да видите какво зна4и да ти радват окото!линда само пита: мамо, за мене остави ли?
кате мароки, къде си?
Виж целия пост
# 11
добър ден и от мен момичета,
Марси, мерси за темата тя Катя като се е отдала на бебеправене ние за малко без тема да си останем  Grinning
Дала, къде се загуби? Как е Раян?
Близначкови свърши  времето на гипса  Simple Smile
Лек ден на всички и до после че нещо муза нямям за писане точно сега   bouquet
Виж целия пост
# 12
MARCYYYY,
ама сега още малко време има за калорично хапване. Давай рецепта. И аз съм се позакръглила но още март започвам да хапвам по малко не че пазя диета, просто организма ми такъв.
Абе Марси идвай тука при мене. Ще водя на Пилатес и Ориенталски таци. Хем ще те стегнем хем по кръшна ще станеш и тез 15 кила няма да си спомняш, че си ги имала!!!! Хич не се майтапя Simple Smile
На всички Фарашки много усмивки днеска и нищо да не ги ядосва Hug
Виж целия пост
# 13
Приве момичета


Аз пак по доктори....
Нещо бъбреците ме болят...ама май пак си има обяснение-реших да отслабна-по бързата процедура...и да!пет кил съм адолу за около две седмици...ама нещо бъбреците ми адски ме болят... #Cussing out

Раян-повръща...днес сме на доктор от 2 часа...таи вечер нещо пак му стана...
Като се върна дано да се добера до кампа да пиша...


Днес е Бабин ден-да са живи и здрави нашите баби да ни помагат и да ни обичат   bouquet

Специален поздрав за моята мама ,за Муфида и за мама на Невенка   bouquet   bouquet    bouquet

Свеарче- благодаря че ми се обади снощи-така ме изненада приято.... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
далке, на дюкан ли беше? или друга диета? умната с диетуването! вие да не сте си докарали другия грип, това е голяма въртележка с тези болести! дано оздравеете и двамата? таткото ли е на компа през деня, 4е не те  хващам за 4ат!??
делта, не знам дали няма да го има и на английски!
http://www.zoozne.com/recipes-130.htm
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия