болки при бременност

  • 968
  • 1
Здравейте!Имам един проблем който ме притеснява и незнам към кого вече да се обърна.Проблема е следният :бременна съм в 6-тия месец и имам мн силни болки долу в дясната част на слабините.Днес бях на консултации и споделих проблема ми с гинеколожката и останах разочарована от отговора,а той беше следният:Нормално е защото,имам операция от апендисит(която между другото е правена на 30.05.2007 год.) и поради нарастване на матката,тя притискала срастванията от операцията и от там идвала болката.Изписа ми Магнерот и Нош па.Но дали наистина е така?Как разбра тя при положение че нямаше никакъв преглед?Аз също мога да го предположа,но какво от това?Болката си я има и то много сериозна според мен.Аз почти немога да стана без чужда помощ.Немога да си сабуя сама обувките,а съм едва в 6-тия месец.(В момента съм 60 кг.немисля че е от кг newsm78 Grinning).Какво ли ще стане до 9-тия не ми се мисли.Нощем се събуждам като ми се иска да се обърна на друга страна немога сама,мъжа ми ми помага.Това дали е нормално?Незнам може аз да греша но според мен трябва да се направи нещо по въпроса,но незнам от кои и как?Ако някои може да ми даде дори поне съвет много бих била благодарна!
Виж целия пост
# 1
Разбира се без преглед е трудно да се дават съвети. Терапията която Ви е предписана
е удачна. Ако болките не намалеят трябва да се консултирате отново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия