Какво АМ на 10 месеца?

  • 1 086
  • 16
Здравейте,

Бебка от 7-ия месец е на Аптамил Екстра, обаче вече почвам да се чудя докога да бъде с това мляко? Какво мислите за готовите млека на Хип от 10-ия месец? Те като пастьоризирано мляко ли са? Или е друг вид АМ? newsm78 newsm78

Вие какво давате на вашите 10-месечни? Simple Smile

Мерсиииии!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами според марката,би трябвало да даваш още двойка (за марки които въвеждат 3-ка след годинка) или тройка (марките,които ги въвеждат от 8-10 мес.).Според мен готовите млека на Хип са си бутилирано разтворено АМ,няма значение дали ще са те или някое разтворимо.
Виж целия пост
# 2
Давах след 8-ми месец само двойка. Аптамил.
Виж целия пост
# 3
Сега сме на Аптамил 2 и така ще кара до годинка. След това на 3-ка. Не мисля да го сменям.
Виж целия пост
# 4
На фризо 2 беше до годинка. От тогава - на 3.
Виж целия пост
# 5
НАН 2 Peace
Виж целия пост
# 6
ХИПП-3  или  ЛАКТАНА бИО-3  Peace
Виж целия пост
# 7
До 6-ти месеца давах НАН 1, след 6-ти до 12-ти давах НАН 2, след годинката давам Нестле Джуниър.
Виж целия пост
# 8
Давах НАН 2
Виж целия пост
# 9
Сега сме на Аптамил 2 и така ще кара до годинка. След това на 3-ка. Не мисля да го сменям.
И ние сме така.  Peace
Виж целия пост
# 10
Милумил 3 , защото тройката започва от 8 месеца.
Доволна съм много Peace
Виж целия пост
# 11
И ние Peace
Виж целия пост
# 12
Давах след 8-ми месец само двойка. Аптамил.

 Аз пък тройката я давам от шестия месец newsm78Уж е една марка, а навсякъде е различно.

  ЛУРДЕС , бих оставила това мляко, ако детето се чувства добре.На бутилираните им нямам вяра, с прекалено дълъг срок на годност са.
Виж целия пост
# 13
  ЛУРДЕС , бих оставила това мляко, ако детето се чувства добре.На бутилираните им нямам вяра, с прекалено дълъг срок на годност са.

Да, чувства се добре! Simple Smile Исках да сверя часовника с вашите. Blush Hug
Плюс това ме заблазниха тези готовите, реших че могат да търпят топлинна обработка, т.е.  да правя грис, кремчета с тях, но явно не може Sad
Виж целия пост
# 14
Ние сме на НАН 2,но смятам след годинката да мина може би на Нестле Джуниър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия