Светещи звездички за таван

  • 14 291
  • 24
Дали знаете от къде мога да си взема  светещи звездички и луна,които се лепят на таван.Знам че има и планети и цели съзвездия,но никъде по детските магазини не мога да ги намеря.Бях чула също по книжарници да търся-но където и да питам казват че няма.Моля някои от вас ако скоро си е купувал да сподели от къде мога да намеря и аз.Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 1
такива звездички с кофти качество има и във левчетата, във Марсел мисля че съм виждала, във Кауфланд преди доста време. На сина ми му бяха подарили хубави и ги залепихме, една падна и той почна да я използва като шаблон за рисуване, тогава му купих от магазин за левче различни размери и като им се нарадва ги залепихме и тях на тавана, с изненада установих че и те светят. Така че - късмет в търсенето.
Виж целия пост
# 2
Аз си поръчах от Киндер бут /немския сайт/.Има звезди,луни,облаци и овце Mr. Green
Виж целия пост
# 3
ние купихме такива от Джъмбо, но не си спомням къде в магазина бяха. Не се съмнявам обаче ако попиташ момичетата които редят щандовете ще те опътят веднага.
Имат си лепенки, но след време падат, тъй че купи си и лепило.
Виж целия пост
# 4
Zhekova, доволна ли си от качеството? Че като ги гледам тези в магазините за левче...
Малко офф, но успях да намеря и светещи листенца марихуана - много образователно, точно като за детенце!
Виж целия пост
# 5
Кyпихме лyна на със звезди от Джъмбо, имаше изобилие от подобни лепящи се фигyрки за таван, намират се на долния етаж Peace
Виж целия пост
# 6
Купих от Джъмбо,луна и звездички.Имаше голям избор.
Виж целия пост
# 7
 виждала съм на кауфланд
Виж целия пост
# 8
Да,немските са много хубави.От година и нещо си седят на тавана.В пакета си има една пластинка от леплив материал.От нея си отчупваш съвсеееем миниятюрно парченци и го притискаш към елемента.Досега няма паднало облаче или овчица Grinning
Виж целия пост
# 9
Да,немските са много хубави.От година и нещо си седят на тавана.В пакета си има една пластинка от леплив материал.От нея си отчупваш съвсеееем миниятюрно парченци и го притискаш към елемента.Досега няма паднало облаче или овчица Grinning
Е, ще се поръчва значи Simple Smile
Zhekova, пак молба - можеш ли да ми дадеш линк или насоки къде да ги търся тези звездички и овчици в киндербут, че в немския хич ме няма  bouquet
Виж целия пост
# 10
В Бонжур на пл. Славейков
Виж целия пост
# 11
И в Хиполенд има
Виж целия пост
# 12
Да,немските са много хубави.От година и нещо си седят на тавана.В пакета си има една пластинка от леплив материал.От нея си отчупваш съвсеееем миниятюрно парченци и го притискаш към елемента.Досега няма паднало облаче или овчица Grinning
Е, ще се поръчва значи Simple Smile
Zhekova, пак молба - можеш ли да ми дадеш линк или насоки къде да ги търся тези звездички и овчици в киндербут, че в немския хич ме няма  bouquet
Ами аз не съм влизала отдавна в сайта,но може да питаш момичетата,които скоро поръчваха с Уинтър.
Виж целия пост
# 13
В джъмбо има доста голям избор и звезди и луни и смайли и самолети и цветая и планети и извънземни и  кво ли не светещо Simple Smile))
тези, които са малко по-бели светят по-хубаво Wink
Също си имат такива  двойни лепенки за залепяне.
Иначе сега ни донеоха едни звезди от германия, същите ги имаме от джъмбо -  точно от тези по-белите ...хубави са.
Виж целия пост
# 14
Ами аз не съм влизала отдавна в сайта,но може да питаш момичетата,които скоро поръчваха с Уинтър.
Благодаря, така и ще направя:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия