БИХТЕ ЛИ КУПУВАЛИ БЕБЕШКИ И ДЕТСКИ ХРАНИ ОНЛАЙН

  • 1 589
  • 24

Анкета

Бихте ли купували пюрета онлайн

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 31 яну 2009, 11:07

Здравейте мами,

Интересува ме бихте ли купували бебешки и детски  храни онлайн ако има всички марки и голямо разнообразие и цените са, като на храните в детските магазини.
Открих два такива онлайн магазини, но разообразие почти нямаше.
Може би всики бие в провинцията, където се редлагат няколко марки и с това се изчерпва всичко.
Аз живея в малък град и честно да кажа исках да хрня детето си разнообразно и балансирано, а с предлаганото тук е трудно Wink

Моля Ви дайте мнения Wink

Благодаря предварително!

Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 1
Момичета можете да дадете и някой довод защо да и защо не Wink

Благодаря ви Wink))))
Виж целия пост
# 2
Аз лично съм купувала . Бяха си в срок на годност, донесоха ми до вратата и цената беше дори по - ниска от тази, на която ги купувам от близкия детски магазин (Пинокио).
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти много за първият отговор Wink)))
Аз също съм за, защото тук няма, марки, като сънвал, семпер, алете и така нататък Wink
Виж целия пост
# 4
Да. Аз по принцип съм фен на on-line пазаруването. Peace Спестява ми време и усилия, особено когато познаваш марката или продукта и знаеш какво да очакваш и какво ще получиш.
Виж целия пост
# 5
Да.
Особено пък, както в твоя случай нямаш избор в магазина.
А и се предполага, че разнообразието на продуктите ще е по-голямо. В общия случай в магазин се предлагат по 2-3 марки и пак трябва да се обикаля. Отделно на повечето места няма достъп - искам сама да си прочета съдържание и т.н и да избера, а не за всяко нещо да питам.
Виж целия пост
# 6
Наскоро някой питаше за магазини за онлайн храни - много й се зарадвах и веднага си сложих линковете във фаворитите  Peace

Ми удобно е, не се налага в студено време, дъжд, сняг да се мъкнеш до магазина - и то не до близкия супермаркет (в нашите околни била и фантастико няма голям избор), а в някой специално за бебешки храни...изобщо съм фен на пазаруването онлайн НО  Naughty естествено в сайта трябва да има подробна информация за артикулите (съдържание на пюрето, за каква възраст, грамаж и т.н.), да са коректни - да идват сравнително бързо и регламентирано, не да ги чакам седмица и да не знам кога ще ми  ги донесът, и разбира се, да са в срок на годност.

още сме малки, но като се захраним със сигурност ще ги пробвам онлайн-пюретата  Mr. Green  Peace
Виж целия пост
# 7
Момичета благодаря за отзивите, очаквам още малко  Hug
Виж целия пост
# 8
 Hug
Виж целия пост
# 9
По-скоро не бих купувала, но пък все още не съм се улисала в грижи по бебе, така че това може да се промени след време...
Засега обаче ми се струва леко прекалено да купуваш храна чрез интернет...по-скоро си представям, че бих могла да си поръчам доставка на бебешки храни с такси от даден магазин, ако се предлага като услуга...
Виж целия пост
# 10
 Hug
Виж целия пост
# 11
Да разбира се! Правила съм го няколко пъти и мисля пак да го правя, когато ми се наложи!  Peace Не съм имала никикви проблеми - нещата са доставяни навреме, всичко цяло и в срок на годност. За жалост онлайн магазина, от който пазарувах е закрит и не мога да ти дам конкретно предложение.
Виж целия пост
# 12
да и често ми се случва Peace
Виж целия пост
# 13
да и често ми се случва Peace

а от къде?
Виж целия пост
# 14
И аз съм за,особенно ако е написана информация за продукта.Аз например имам добре зареден магазин на близо,но всичко е зад щандове и не можеш спокойно да разгледаш и да си избереш...за всяко пюренце трябва да питаш да ти го дадат да прочетеш и се сещате след 3-тото започват да се цупят  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия