коремът страшно ми се подува!помогнете!

  • 1 487
  • 21
Ако на някои му се е случвало нека сподели.Не знам вече какво да правя.
Виж целия пост
# 1
Какво ядеш?
Виж целия пост
# 2
Туршия,това е почти основното което ям.
Виж целия пост
# 3
Е, тогава е съвсем нормално да ти се подува  Laughing

Питай в аптеката, има разни илачи срещу това, но кажи, че си бременна  Peace
Виж целия пост
# 4
Блонда благодаря ти, аз  се опитм да я намаля но умирам за кисело няма как да го изключа.Но още днес ще питам в някоя аптека. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Преди да питаш в аптека не е зле първо да се консултираш с твоя гинеколог,че като знам понякога в аптеките какви продавачки ( не винаги е фармацевт) са само дори и да кажеш че си бременна  Naughty
Виж целия пост
# 6
Аз разчитам на кварталната атека.И смятам още на място да прочета дали не не са вредни за бебо. Thinking
Виж целия пост
# 7
Ако бях на твое място щях да се стегна и да намаля киселото вместо да пия лекарства... Naughty
Няма безобидни лекарства..
Виж целия пост
# 8
И аз съм на мнение,че първо трябва да се консултираш с лекаря си,преди да пиеш каквото и да било.
Виж целия пост
# 9
Говорих с аптекарката тя каза че е по добре да зарежа киселото или в много малки количества когато ми се преяде  cry preggo
Виж целия пост
# 10
Не е нужно да зарязваш киселото, а да намалиш туршията.  Peace
Аз ядях например кисело мляко с нарязани в него кисели краставички  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Трушията е основно сол и оцет. Може да ти доведе много проблеми, да почнеш да задържаш течности, да имаш албумин в урината и т.н. По-добре се постарай да я ядеш в минимални количества, ако можеш съвсем я спри, нищо няма да ти стане.
Виж целия пост
# 12
мдаа, трудно, ама ще трябва да се контролираш малко и да намалиш трушийката  Peace По-добре така, отколкото лекарства за това и онова после  Peace
Виж целия пост
# 13
Оф, представям си какво ти е да трябва да не ядеш нещо, за което умираш. Не знам дали е по-добре да я спреш тотално и само да я мислиш пустата туршия  Crazy или поне да я намалиш. Като ти се яде кисело, мятай се на лимони, киви, грейпфрут......
Виж целия пост
# 14
Ако бях на твое място щях да се стегна и да намаля киселото вместо да пия лекарства... Naughty
Няма безобидни лекарства..
Peace Консултирай се с лекаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия