за картите и ларедута

  • 11 084
  • 92
Знам, че в темата за Ларедута е писано за картите, но искам да чуя мнения относно вашите карти, с които пазарите от сайта. Имах карта в ПИБ, но я закрих, защото от известно време не можех да вляза в банкирането си, и при това се разхождах над 10 пъти до банката, десетки телефонни разговора проведох и не мога и не мога да вляза в сайта.

Изкарах си карта Виза Електрон на Пощенска банка. Обаче като чета какви такси има за ползване на картата, си мисля че май беше по-добре да си направя кредитна. И сега питането ми е - вие от коя карта на коя банка сте доволни и имали ли сте проблем при плащане в Ларедут?
Виж целия пост
# 1
аз съм с карта дебитна SG VISA ELECTRON и съм доволна, такси освен годишната няма и тя е в порядъка на лев-два
Виж целия пост
# 2
АЗ също съм с дебитна Виза електрон на пощенска и се чудя за какви такси говориш  newsm78 /освен годишната която е нещо символично/. От 2 год. я ползвам като пазарувам без проблем  и в Ларедут и др. он лайн магазини  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз съм с Виза Електрон на ДСК и никога не съм имала проблем при поръчване,не плащам и никаква годишна или каквато и да било такса.Но интернет банкирането ми създава главоболия,не мога изобщо да вляза,ходих и ми смениха паролата и пак не става,сега ме пращат в центр.офис  ooooh!
Другата ми карта е Виза на Прокредит,има годишна такса от 2,5 евро,безпроблемно интернет банкиране.Отскоро я ползвам(2 пъти) и нямам проблем,но съм чела за чести блокирани суми с карта от тази банка  Thinking
Виж целия пост
# 4
Пазарувам с две карти, като и двете са дебитни Виза Електрон. Едната е на ПИБ с интернет-банкиране и нямам абсолютно никакви проблеми както с нея, така и с банкирането. Другата е на ЦКБ и там нещата са малко по-тромави, но пак става работата. Такси нямам абсолютно никакви-нито годишни, нито при плащанията, а за ПИБ дори нямам и минимум и картата мога да си я занулявам  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз съм с Виза Електрон на ЦКБ. Ползвала съм я в различни онлайн магазини в чужбина и не съм имала проблем до сега. Такси за ползване на картата няма, дори ми дават лихва(някакви стотинки са, но все пак далавера  Laughing ).
Виж целия пост
# 6
Виза на ПИБ, нямам проблеми, дано все да е така  Flutter.
Виж целия пост
# 7
Извинявам се че въпроса ми не е съвсем по темата, но искам да попитам тези от вас, които ползват Виза и Виза електрон на ПИБ - каква е такста (месечна или годишна) за он лайн банкирането, защото не съм проверявала скоро, а преди беше доства висока?
Виж целия пост
# 8
Нямам никаква такса, освен 5-те лв, които дадох за електронен подпис, за да мога да правя всякакви преводи онлайн  Peace
Виж целия пост
# 9
Да и аз на ПИБ не съм давала никакви пари, нито за банкиране, за нищо, дори и месечна такса нямаше.

АЗ също съм с дебитна Виза електрон на пощенска и се чудя за какви такси говориш  newsm78 /освен годишната която е нещо символично/. От 2 год. я ползвам като пазарувам без проблем  и в Ларедут и др. он лайн магазини  Peace

А за пощенска - има няколко вида карти Виза Електрон и на класика има бая такси  Peace
Виж целия пост
# 10
Знам, че в темата за Ларедута е писано за картите, но искам да чуя мнения относно вашите карти, с които пазарите от сайта. Имах карта в ПИБ, но я закрих, защото от известно време не можех да вляза в банкирането си, и при това се разхождах над 10 пъти до банката, десетки телефонни разговора проведох и не мога и не мога да вляза в сайта.

Изкарах си карта Виза Електрон на Пощенска банка. Обаче като чета какви такси има за ползване на картата, си мисля че май беше по-добре да си направя кредитна. И сега питането ми е - вие от коя карта на коя банка сте доволни и имали ли сте проблем при плащане в Ларедут?
Master card на мъжа и моята Visa classic и двете кредитни и двете на Unicredit Bulbank.
Виж целия пост
# 11
Visa Elektron дебитна на Експресбанк. Има някаква смешна годишна такса (мисля че беше 4,90лв.), 0,50 лв. на всяка транзакция + 0.5% от стойността на плащането.
Виж целия пост
# 12
Цитат
Виза Електрон дебитна на ПИБ с интернет-банкиране и нямам абсолютно никакви проблеми както с нея, така и с банкирането.

 Да не се повтарям ,  bradata е на написала всичко , което и аз бих споделила  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Имам Виза Електрон - кредитна карта, издадена от Пощенска банка. Имам над 10 поръчки от Ларедут с нея и до момента не съм имала никакви проблеми, винаги всичко е било адски точно и коректно. За разлика от SG Expressbank, с които неведнъж съм си късала нервите и които не препоръчвам на никого.

Успех! Peace
Виж целия пост
# 14
аз си пазарувам в ларедута с виза на банка ДСК Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия