Препоръчайте ми инхалатор

  • 1 952
  • 4
Момичета препоръчайте ми инхалатор (за детенце)
Малкия ми често боледува и вече съм се видяла в чудо.
Мин.година като бяхме в болница една от докторките ме посъветва да купя инхалатор и така ще намлаля до минимум боледуванията  през зимните мисеци или поне няма да се стига до усложнения .
Много се чудих но вече реших че ще купя инхалатор за Алек само незнам коя марка  Rolling Eyes

Благодаря ви предварително   bouquet

Виж целия пост
# 1
и аз така - покрай двете деца и едно лежане в болница - реших че ми трябва. Купих си ОМРОН. Поне знам че е качествен.Зимата редово го ползваме - с физиологичен разтвор основно. На малката ми се налага и с вентолин.

С инхалатора да намалите боледуванията - едва ли, но все пак облекчават положението в някои случаи.
Виж целия пост
# 2
n@ti значи има ефект ?
Виж целия пост
# 3
 по-скоро става въпрос за небулизатор, но и нашия го наричаме инхалатор Grinning. И ние се сдобихме с него през есента, Омрон е, около 130лв, едва до открихме по аптеките.
Редовно го ползвам- основно с физ.р-р, преди с Вентолин, при последното боледуване мислех и КС да сложа, но се отървахме.

Не мисля, че намалява боледуванията, но се отърваваш от откашлящи и разводняващи сиропи и капки.

Честно казано го взехме, з-то алтернативата беше да влезем в болница, за да ни правят инхалации там, не съжалявам.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за съветите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия