Мъжки изследвания-моля за инфо

  • 1 121
  • 4
Здравейте, имам нужда от информация относно изследвания при мъжа.
На какав преглед подлежи мъжа и какъв специалист трябва да посети, за да се направят необходимите изследвания за установяване на евентуални бактерии, които мъжът може да има и съответно да прехвърли на жената по полов път.
Обикновенно докторите лекуват мъжете на база на резултати от изследванията на тяхната половинка, но аз бих искала да знам къде да изпратя моят мъж за да си направи той самостоятелни изследвания.
Интересуват ме изследвания за всякакви бактерии, хламидии, кандида, микоплазми.. и т.н

Блгодаря предварително, момичета!
Виж целия пост
# 1
И те пускат микробиология като нас. Дава се материал в някоя лаборатория или уретен или спермален/еякулатен ? /май последните две така се казваха/
Виж целия пост
# 2
на нас такива изследвания ни пусна гинекологът,който ме лекува -пусна ми ги заедно със спермограмата и микробиология.За хламидиите обаче се правят кръвни изследвания.
Виж целия пост
# 3
Прави се на първо място спермограма най-добре от добър специалист например в клиника по стерилитет. Посещава се уролог, за да се направи микробиология на еякулат за евентуални инфекции. Хламидията се констатира с кръвен тест за антитела също...
Виж целия пост
# 4
Благодаря за отговорите момичета !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия