По колко плодово пюре давате на детето си

  • 1 642
  • 12
Здравйте мами!
искам да ви попитам по колко плодово пюренце давате на децата си.ние сме на 3 месеца почти и му давам по 40-50 мл. и ми плаче за още.понякога му давам и по 60 но по рядко.Педито ни каза в началото на 2-рия месец да му даваме по 40мл.
Виж целия пост
# 1
На тази възраст никакво. Егати педиатъра ooooh!
Виж целия пост
# 2
Ще чуеш доста критики за това, че си захранила толкова рано. Явно педиатъра е от старата школа. Не се шашкай обаче много.  Поинтересувай се дали не може минет отново само на мляко. Ако нямаш достатъчно кърма, по-добре АМ от пюрета.
Виж целия пост
# 3
Ще чуеш доста критики за това, че си захранила толкова рано. Явно педиатъра е от старата школа. Не се шашкай обаче много.  Поинтересувай се дали не може минет отново само на мляко. Ако нямаш достатъчно кърма, по-добре АМ от пюрета.

Определено!
Виж целия пост
# 4
 и аз мисля че ви е доста рано  Naughty за пюрета
Виж целия пост
# 5
Ако се притесняваш, че ще му отнемеш нещо, което му е вкусно - прекалено е малък и след два дни най-късно вече няма и да помни какво е това плодово пюре Simple Smile) Ако нямаш доверие на майките от форума, потърси мнението на друг педиатър. Има много доводи за късното захранване (най-рано след 4ти месец).
Виж целия пост
# 6
На тази възраст детето има нужда единствено от мляко.
60 грама пюре дъщеря ми ядеше на 7 месеца.
Виж целия пост
# 7
Момичето не пита правилно или неправилно е че е захранила. Щом е тука, значи е чела достатъчно за късното и ранното захранване и си е взела решение.
mam4e_ , плодовото пюре не замества хранене. Давай го между храненията.40 мл. е добре.
Виж целия пост
# 8
Николко на вашата възраст..
Тези количества ги ядеше на 6-8 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Сега давам по около 90 мл на ден между храненията / половин пюре /, но все пак бебето е на 5 месеца.
Виж целия пост
# 10
На 3 месеца - беше все още на кърма.
По 60 мл., когато беше на около 7 м.
Виж целия пост
# 11
Знам, че не е правилно, но започнах захранване с плодово пюре в началото на 3-тия месец. Бебка почти отказваше да суче в началото, но с доста упоритост продължихме кърменето 1-2 пъти дневно, а през останалото време сме на кисело мляко / пак грешно, но от АМ повръщаме /
Виж целия пост
# 12
Ами давах половината отначало..постепенно де докато стигнем до това количество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия