Търси се

  • 3 620
  • 33
Търся един човек. Който го познава нека да ми помогне, с фамилия поне. Казва се Пеньо (не знам фамилията) от Стара Загора, бивш борец, на около 55-65 години, има три дъщери - Мария, Стела и Красимира, две от които са еднояйчни близначки.
Виж целия пост
# 1
За малко да си помисля, че търсиш свекър ми, но има несъвпадения в описанието.
Виж целия пост
# 2
Дай поне категорията в която се е борел (ако знае6)-имаме мн познати борци(средата ни е такава-двама са в къщи) -все ще излезе нещо ако поразпитаме
Виж целия пост
# 3
Кой ще ти даде подобно инфо като не знае за хубаво ли, за лошо ли го търсиш  Laughing
Виж целия пост
# 4
Кой ще ти даде подобно инфо като не знае за хубаво ли, за лошо ли го търсиш  Laughing
Между другото с подобна тема във форума открих GSM-a на една стара моя много добра приятелка  Peace
Така че..пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 5
Кой ще ти даде подобно инфо като не знае за хубаво ли, за лошо ли го търсиш  Laughing
Между другото с подобна тема във форума открих GSM-a на една стара моя много добра приятелка  Peace
Така че..пожелавам ти успех!

Така де... ама Пеньо може да искат да го бият  Wink, ако могат да набият борец, де...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.
Виж целия пост
# 7
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.



Прозвуча ми като сценарии от филм Laughing
Сега сериозно - Успех и дано го откриеш!
Виж целия пост
# 8
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.



Прозвуча ми като сценарии от филм Laughing
Сега сериозно - Успех и дано го откриеш!
Благодаря. За негово добро ще е.
Виж целия пост
# 9
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.

А на мен пък ми звучи много двуяко това. Таз информация дали наистина ще е за негово добро. Понякога е по-добре да си в неведение за някои неща  Wink
Виж целия пост
# 10
звучи зловещо.Дори и да знам няма да кажа
Виж целия пост
# 11
А ти изобщо познаваш ли го този човек?
Виж целия пост
# 12
Лично не. И не мисля че ще е по-добре да не знае това което искам да му кажа. Надявам се че няма да се разсърди че някои негови близки хора не са го осведомили и го държат в неведение какво става!!!
Виж целия пост
# 13
Наистина темата си звучи, като заплаха. Я да следя, че ми стана интересно...
Виж целия пост
# 14
Лично не. И не мисля че ще е по-добре да не знае това което искам да му кажа. Надявам се че няма да се разсърди че някои негови близки хора не са го осведомили и го държат в неведение какво става!!!

Ъъъъ, е сега вече някой и да го познава няма да каже  Twisted Evil Първо не го познаваш лично, второ се набъркваш в някакви отношения дето не ти е работа  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия