Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 99 518
  • 793
Аз за себе си мога да кажа много комплименти, недостатъците обаче не мисля да си признавам, поне публично. Grinning
Кажете за жените Телци - ако сте такива или познавате такива.
Виж целия пост
# 1
Майка ми е Телец  Rolling Eyes
- говори много , ужасно много
- не и е никакъв проблем да те излъже в очите
- егоист от класа
- каже нещо и след половин час се отрича от думите си , като яростно спори , че никога , ама никога не била казвала това

 положителни качества
- забавна е , има чувство за хумор
- умее да омайва хората
- голяма чистница е , къщата и винаги свети
- работлива е

Виж целия пост
# 2
Аз съм монахиня Телец.

Пипинка, майка ти е майски Телец според мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ами аз съм телец. Материалистка съм в добрия смисъл на думата-обичам да съм заобиколена от качествени и красиви вещи, умея да създавам уют, готвя вкусно и обичам добрата храна и алкохол, както и общуването с приятни хора. Способна съм да изтърпя доста преди да ми "падне пердето", но в даден момент мога да се вбеся от нещо на пръв поглед дребно и безобидно и гневът ми е страшен. В такива моменти буквално ми причернява пред очите и сама не мога се позная. Но също така бързо ми минава. Верен приятел съм, когато обичам, съм склонна да прощавам много неща, не обичам промените, дори с положителните свиквам трудно. Много съм добра, стига нещата да стават, както аз искам Simple Smile Властна, дори авторитарна, но в последните години помъдрях  Grinning
Виж целия пост
# 4
ще следя темата,защото дъщеря ми е телец.засега мога да кажа,че телците са доста чуствителни и тънкообидни.една моя приятелка също е телец.по-кротък човек непознавам.харесвам телците като цяло.
Виж целия пост
# 5
Съвършени!
Аз съм телец.
Виж целия пост
# 6
Ами аз съм телец. Материалистка съм в добрия смисъл на думата-обичам да съм заобиколена от качествени и красиви вещи, умея да създавам уют, готвя вкусно и обичам добрата храна и алкохол, както и общуването с приятни хора. Способна съм да изтърпя доста преди да ми "падне пердето", но в даден момент мога да се вбеся от нещо на пръв поглед дребно и безобидно и гневът ми е страшен. В такива моменти буквално ми причернява пред очите и сама не мога се позная. Но също така бързо ми минава. Верен приятел съм, когато обичам, съм склонна да прощавам много неща, не обичам промените, дори с положителните свиквам трудно. Много съм добра, стига нещата да стават, както аз искам Simple Smile Властна, дори авторитарна, но в последните години помъдрях  Grinning
Shocked...лелеее, имам клонинг... Mr. Green...всичко е едно към едно, само да добавя още нещо - много съм ревнива(голямо чувство за собственост Wink)
Виж целия пост
# 7
Майка ми е Телец - голям инат е, земна е, мисли много трезво за нещата и особено по отношение на парите, чистница е и наистина е много работлива, определено държи да стане по нейната!
Виж целия пост
# 8
Силно обичам, готова съм да дам всичко от себе си, но разочарова ли ме някой ...мога да бъда съвсем крайна.
Всеотдайна майка. Ама в пълния смисъл на думата.  Wink
За парите...явно правя изключение, защото нямам "спестени за черни дни". Да, обичам лукса - хубава музика, на свещи, може на камина Wink , хубаво питие, храна/ голям проблем - вечни диети/.
Аз също търпя..много. Но ако се заиграят много с търпението ми, може да стане страшничко. Rolling Eyes
 Казват, че си отстоявам думата винаги, но не винаги в добрия смисъл. Embarassed Лошото е ,че мъжът ми казва понякога - "С теб няма да споря ,ти винаги си права." Confused
Непоправим борец за справедливост. Crazy
Майски Телец съм ...,затова сигурно приказвам доста.  Wink Да, тънкообидна съм, но зависи и от настроението ми, защото имам чувство за хумор.
Много съм упорита, когато си поставя цел - догонвам и пазя.
И аз като Лола - верен приятел, смело твърдя че може да се разчита на мен. Имам много приятели още от детските години и то добри. Peace
В никакъв случай не съм егоист.  Naughty
Ха , смейте да оспорите  Joy
Виж целия пост
# 9
СвекитУ е Телец.

Няма да говоря.

Достатъчно е!
Виж целия пост
# 10
Аууу, тема за мене ли сте отворили? Mr. Green
Виж целия пост
# 11
С удоволствие се сещам за темата на Лиска в Клю-то.
Зодията ни беше венцеславена много страници.
Виж целия пост
# 12
Съвършени!
Аз съм телец.

И аз Mr. Green
Виж целия пост
# 13
В тази тема с думата съвършенство се изчерпва всичко.
Приканвам просто всички да минат и да се преклонят.
Това е достатъчно.
Благодаря bowuu
Виж целия пост
# 14
 Айде и аз в Клуба на съвършените Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия