Интериорен дизайн, мнение за ИНДИЗАЙН

  • 10 420
  • 15
Здравейте на всички,

Търся фирма за интериорен дизайн, която да ми направи проект за обзавеждане на апартамента във Варна.

Доста порових в нета. Хареса ми една фирма ИНДИЗАЙН. Сайта им е готин: http://www.indesign-bg.com/

Някой работил ли е с тях, знае ли нещо, добри ли са.
Проектите им изглеждат много хубави, но искам да чуя мнения.....

Виж целия пост
# 1
Готини са картинките, ама не ти ли се виждат абсолютно еднакви??? Все пак клиентите им сигурно са различни и чак такова препокриване на мненията ми се вижда странно...
Виж целия пост
# 2
Виж този сайт

http://www.tutydesign.com/index_bg.php?page=home_bg&head=h01

Дизайнерът е Борислав Гергинов. Млад е, но още преди 4 години бе номиниран в Националния конкурс "Интериор на годината" 2006 за „Светлина и цвят в интериора”.

Аз лично сега съм му поръчала да ми направи проект за банята. И цените му определено са мнооооого по-ниски от тези на фирмите, защото си работи сам и не надува излишно.
Виж целия пост
# 3
Аз си направих дизайна на къщата при Д-р Йосифова,тя прави здравословен интериор,много сме доволни.Понеже къщата ни е голяма,направи голяма отстъпка,а като разбра,че детеми ми е болно(то е с астма и затова се наложи да се консултирам със такъв специалис) не ми взе пари.Е,разбира се,аз се реванширах. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз си направих дизайна на къщата при Д-р Йосифова,тя прави здравословен интериор,много сме доволни.Понеже къщата ни е голяма,направи голяма отстъпка,а като разбра,че детеми ми е болно(то е с астма и затова се наложи да се консултирам със такъв специалис) не ми взе пари.Е,разбира се,аз се реванширах. Simple Smile

Сигурна бях, че ще се появиш... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Кат гледам в скоро време в Пирогов дал' ще могат холни масички да произвеждат....?
Виж целия пост
# 6
Аз си направих дизайна на къщата при Д-р Йосифова,тя прави здравословен интериор,много сме доволни.Понеже къщата ни е голяма,направи голяма отстъпка,а като разбра,че детеми ми е болно(то е с астма и затова се наложи да се консултирам със такъв специалис) не ми взе пари.Е,разбира се,аз се реванширах. Simple Smile
Луда работа  Laughing
Виж целия пост
# 7
Много са скучни,сухарска работа,няма живеца на дома,като в мебелна къща все едно си.
Виж целия пост
# 8
Аз си направих дизайна на къщата при Д-р Йосифова,тя прави здравословен интериор,много сме доволни.Понеже къщата ни е голяма,направи голяма отстъпка,а като разбра,че детеми ми е болно(то е с астма и затова се наложи да се консултирам със такъв специалис) не ми взе пари.Е,разбира се,аз се реванширах. Simple Smile
Луда работа  Laughing

Ти не знаеш ли ,че има лекари,които са специлисти по мебелите и се наричат ЕРГОНОМИСТИ hahaha
Виж целия пост
# 9
Виж този сайт

http://www.tutydesign.com/index_bg.php?page=home_bg&head=h01

Дизайнерът е Борислав Гергинов. Млад е, но още преди 4 години бе номиниран в Националния конкурс "Интериор на годината" 2006 за „Светлина и цвят в интериора”.

Аз лично сега съм му поръчала да ми направи проект за банята. И цените му определено са мнооооого по-ниски от тези на фирмите, защото си работи сам и не надува излишно.

Би ли споделила може и на лични, цената на проекта за банята  Hug
Виж целия пост
# 10
И аз се интересувам от цените на този Борислав Гергинов. Сподели на лични ако не искаш тук.
Виж целия пост
# 11
Не, няма проблем да напиша цените и тук. Сега пак говорих с него. Каза, че цената за интериорен дизайн при него е между 10 и 15 евро за квадрат. Ако поръчката е за много голямо помещение - хотел, заведение или нещо от този вид цената се договаря.  Peace
Иначе е правил апартаментите и къщите на доста известни хора, както и заведения и хотели - в Банско, по морето и в София.  Wink
Виж целия пост
# 12
Благодаря, че се включихте с мение.

На мен не ми харесват нещата на Борислав Гергинов. Много претрупани са нещата. Няма никакво пространство в проектите, как ще живеят хората в тях, няма място дори да се обърнат.....

Всеки си има свое мнение, как да изглежда неговия дом, но този стил въобще не ми харесва, задъхвам се като гледам нещата. А и нищо интересно не видях просто декорирани мебели, никакъв дизайн, просто мебели, а корпусната мебел е ужасна. Повечето неща ги има в Мебелна палата....А и сайта ми прави лошо впечетление....

Очаквам нещо интересно не просто мебели...

А за цените -  аз получих оферта от ИНДИЗАЙН 26 лв на кв.м. 

Като сравня цените и дизайна определено ще гласувам доверие на ИНДИЗАЙН. Те си правят дизайна на корпусната мебел, а и има доста други интересни неща.
Успех на всички


Виж целия пост
# 13
Благодаря, че се включихте с мение.

На мен не ми харесват нещата на Борислав Гергинов. Много претрупани са нещата. Няма никакво пространство в проектите, как ще живеят хората в тях, няма място дори да се обърнат.....

Всеки си има свое мнение, как да изглежда неговия дом, но този стил въобще не ми харесва, задъхвам се като гледам нещата. А и нищо интересно не видях просто декорирани мебели, никакъв дизайн, просто мебели, а корпусната мебел е ужасна. Повечето неща ги има в Мебелна палата....А и сайта ми прави лошо впечетление....

Очаквам нещо интересно не просто мебели...

А за цените -  аз получих оферта от ИНДИЗАЙН 26 лв на кв.м. 

Като сравня цените и дизайна определено ще гласувам доверие на ИНДИЗАЙН. Те си правят дизайна на корпусната мебел, а и има доста други интересни неща.
Успех на всички

Всеки си преценява. Сайтът е стар, сега се прави нов. Аз си взех решението след среща с него.
Виж целия пост
# 14
Пак реклама Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия