Пишка само сутрин и вечер

  • 2 006
  • 15
Здравейте ,мили мами.От скоро моето дете пишка само сутрин в 8 и вечер в 8.Много съм притеснена и моля ако някоя от вас е имала подобни проблеми да сподели.Днес пуснахме изследвания на урината-отлични.езнам какво да правя.Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Здравей.
Какво мисли личният лекар на детето?
Детето посещава ли детско заведение?
Пие ли достатъчно течности през деня?
Водихте ли го да му видят бъбреците?

Оправи си заглавието.
Виж целия пост
# 2
Да-ходи на ясла.Пие си течности както и преди.Личната каза че изследванията са отлични-да давам повече течности.Незнам дали има значение,но в момента е с бронхит-лекуваме се,но не е вдигала температура,за да си мисля за обезводняване.Не сме преглеждали бъбреци-даже незнам как се прави и при какъв лекар.
Виж целия пост
# 3
Като сте с бронхит, да не би да пие Суметролим? Когато се приема Суметролим трябва да се приемат доста големи количества течности.
Сестрите в яслата пита ли ги дали като е там пие достатъчно течности?
Щом личната смята, че няма проблем- изчакай и наблюдавай детето.
Ако се наложи проследяване на бъбреците се посещават детски нефролози и уролози,
но стигне ли се до там- лекарката ще ви насочи.
Не се притеснявай, наблюдавай детето и помоли сестрите в яслата също да го следят.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви за съветите-така ще направя
Виж целия пост
# 5
И моята пролета беше така,сега пишка по 4 пъти,незнам на какво се дължи,отнима не се притеснявай.Ние точно тогава махахме памперса.
Виж целия пост
# 6
Моето дете е на 7г.Откакто се е родила зимата в студа е така.Според мен е защото не приема достатъчно течности.Правихме и още в началото изследвания-нищо.Всяка зима си е така при нас.Пишка по2-3 пъти дневно.
Виж целия пост
# 7
И моята е така .Не пие много течности .
Ако я карам да пие много течности ходи на често
Виж целия пост
# 8
А по колко вода пие?И кога я пие?

Защото ако изпие примерно 100мл. и до 1час не отдели урина си е за притеснение, но най-вероятно не пие вода.
Виж целия пост
# 9
Ние винаги сме били така
Виж целия пост
# 10
А по колко вода пие?И кога я пие?

Защото ако изпие примерно 100мл. и до 1час не отдели урина си е за притеснение, но най-вероятно не пие вода.
Това за първи път го чувам.Моята дъщеря си пие примерно 1чаша на обяд,пък пишка вечерта.
Виж целия пост
# 11
Сега като се замисля и моята дъщеря пишка само по два пъти на ден,като понякога го прави с подсещане от моя страна.
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви мами.Други случчаи като нашия ме правят малко по-спокойна,макар че не мисля ,че е нормално децата ни да пишкат по 2 пъти на ден.
Виж целия пост
# 13
Според мен се стиска.
Дъщеря ми прави така и трябва да я подканям, за да се изпишка или вече като не търпи отлагане...

Аз, между другото правя същото  Blush Гнус ме е от обществени тоалетни и изобщо от всички, освен нашата в къщи и стискам по цял ден. Това е много вреден навик, затова трябва да му се говори на детето, ако забележиш, че действително това е причината.
Виж целия пост
# 14
Давай повече течности на детенцето и го подсещай да ходи да пишка. Дъщеря ми забравя, че и се пишка понякога. Иначе ходи средно около 4-5 пъти на ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия