Биберон-да сменя ли залъгалката с по-голяма

  • 3 790
  • 32
Здравейте,
имам една питанка към по-опитните майки. Да сменя ли залъгалката на сина ми с по-голяма.Той е на 4мес., а още е с биберон 0-3 мес. на авент. Има ли връзка размера на биберона с правилното никнене на зъби? Изобщо голяма ли е разликата между залъгалка 0-3мес. и тази  3-6?
Извинявам се, ако трябва преместете темата.Не знаех къде да я пусна.
Виж целия пост
# 1
Не вярвам да има значение. Сякаш зърното на майката си променя размера според възрастта.
Виж целия пост
# 2
аз да споделя, че купувах 2-пъти нови залъгалки и той не ги иска само старата признава , много е смешен като му дам някоя от тях започва да му се гади и едни мимики прави  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Аз ги сменях според възрастта. Всъщност така или иначе трябва да се сменят на 2-3 месеца от хигиенна гледна точка и нищо не пречи да вземеш по-голям биберон.
Виж целия пост
# 4
Нямам идея колко му е голяма устата Simple Smile Това от3-6 месеца ми е много смешно при положение, че всяко дете е различно.Мерси за бързите съвети. Ще му дам по-голямата и дано не го увредя милото. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
аз да споделя, че купувах 2-пъти нови залъгалки и той не ги иска само старата признава , много е смешен като му дам някоя от тях започва да му се гади и едни мимики прави  Mr. Green
И ние сме така! Голям зор, докато свикне с нова Shocked
Виж целия пост
# 6
Не на празно са написали от 0-3 месеца  Naughty А й както са ти казали вече от хигиенна гледна точка на 2 месеца 3 месеца
Виж целия пост
# 7
За зъбите не знам дали има общо. Аз винаги спазвам това правило, просто 0-3 са наистина малки биби, сигурно не са удобни и на детенце.
За смяната - аз ги сменям всеки месец. Peace
Виж целия пост
# 8
дадоха ни 2 в родилното и с тях изкара до 1г.3м. и ги махнах окончателно
Виж целия пост
# 9
Аз я смених към 6тия месец.Нашата е силиконова на Нук.
Виж целия пост
# 10
Сменям според възрастта и винаги когато се захаби ( на около 2 месеца)
Виж целия пост
# 11
сменям според възрастта, но аз ползвам на Чико а там е друга възрастовата граница. Има връзка между големината на биберона и изкривяване на челюстта.
Виж целия пост
# 12
Аз ги сменях според възрастта. Всъщност така или иначе трябва да се сменят на 2-3 месеца от хигиенна гледна точка и нищо не пречи да вземеш по-голям биберон.

 Peace
Виж целия пост
# 13
Аз ги смених на 6 мес. Едва ли има кой знае какво значение.
Виж целия пост
# 14
Не ги сменям.Сина ми изкара с  такава на Авент 0-3м докато навърши годинка,взех му следващия размер,но нещо не я хареса и сега взима бибката на бебето ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия