Положителен тест-отрицателен видеозон

  • 8 793
  • 114
Зравейте, мами!
Вече си правих два теста през два дни-и двата положителни!Но вчера бях на гинеколог, който ми каза, че не вижда нищо-нямало бременност!А аз имам  всички симптоми-болят ме гърдите, кръста и т.н. и нямам цикъл. А така искам всичко да е наред и да си имам бебче!
Моля Ви, окуражете ме-споделете имали ли сте подобни страхове и притеснения?
Виж целия пост
# 1
А според твоите изчисления,ако си бременна на колко време трябва да си?
Има някаква вероятност да не се вижда на видеозон,затова можеш да поискаш и кръвен тест  Peace
Виж целия пост
# 2
Може все още да не се вижда на видеозона. Изчакай да станеш 7-8 г.с. и тогава отиди пак на преглед. Тъкмо, ще разбереш дали сърчицето на бебчето вече тупка.
Иначе най-бързо и сигурно е с кръвен тест.
Виж целия пост
# 3
Изчакай кротко и спокойно още няколко дни, седмица и отиди отново.Аз съм с късна овулация и на 2-та седмица закъснение се видя точката. PeaceТи на кой ден закъснение беше на преглед?
Виж целия пост
# 4
Ще ми се смеете, но отидох на гинеколог още на 1-вия ден закъснение!
Виж целия пост
# 5
И аз си мисля,че просто е било раничко да се види.Късмет и да се похвалиш.
Виж целия пост
# 6
Мен за това първия път ме гледаха с вагинален видеозон, защото с него се виждало по-добре Peace
Виж целия пост
# 7
Ще ми се смеете, но отидох на гинеколог още на 1-вия ден закъснение!
Няма да ти се смеем, но е твъъърде рано.  Hug
Изчакай поне още 7-10 дни и тогава отиди да те видят с вагинален ехограф, вече трябва да се вижда точица.
Иначе ако имаш търпение изчакай до 8-9 седмица и ще чуете направо сърцето.
Виж целия пост
# 8
Бъди спокойна, просто трябва да мине още време!Аз отидох след седем дни закъснение и нищо не видяха, имах страхотни болки и се стигна до лапароскопия да търсят бебока, защото решиха че е извънматочна!Преживях ужасен кошмар на никой не го пожелавам!Сега съм в 37 гестационна седмица, даже доктора се бъзика всеки път като ме гледа на видеозона я какъв голям е станал, а пък го нямаше!  Joy Така че бъди положително настроена и всичко ще е ок!  Wink Изчакай още около седмица! Чакаме да се похвалиш !
Виж целия пост
# 9
на 10 ден от закъснението ще се види точица,много си подранила за видеозона Laughing
Виж целия пост
# 10
и при мен го видяха с вагинален (6дни след закъснение) с другия не се виждаше. С вагинален ме гледаха до 3месец май беше 13г.с.
Виж целия пост
# 11
Както и другите са казали най добре почакай малко, предполагам какво ти е вътрешно но малко търпение. Лично аз отидох в 6 г.с. на видеозон и се видя моята точица.
Виж целия пост
# 12
Задължително първият път иди на вагинален.
Виж целия пост
# 13
Аз с моя нередовен цикъл отидох на лекар след 13 дневно закъснение и положителен тест и нищо не се видя.
Едва след още 2 седмици имаше "точица".
Виж целия пост
# 14
рано е било да се види, но щом 2 теста ти показват бременност, мисля че скоро ще ни се похвалиш  Hug Стискам палци  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия