Евровизия 2009

  • 986
  • 11

Анкета

Кой е вашият фаворит?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 21 фев 2009, 10:58

В събота от 20.30 ч. е полуфинала на конкурса. Кой е вашият фаворит?

http://eurovision.bnt.bg/bgeurovision2009
Виж целия пост
# 1
Към момента не мога да кажа кой, въобще тази тема ми убягва нещо... не ги познавам песните, ама ако успея да погледам малко БНТ през това време, че тази телевизия я гледам много малко.

Може би Нора, Графа, знам ли.. зависи и от песента, представянето...
Виж целия пост
# 2
Шушон,мерси за темата и линка.
Изслушах песните за пръв път днес и веднага ми напрaвиха впечатление:

ERILIEN & NAJAM SHERAZ
JuraTone feat. LADY B
КРАСИМИР АВРАМОВ
ПОЛИ ГЕНОВА
ГРАФА

Определено най-много ми хареса песента на Графа.В съчетание с клипа е направо страхотна.Но не вярвам да  ни донесе отличие ,
тъй като е на български.
Мисля,че само песен на английски има шансове на Евровизия,или нещо на български,но с много изразени народни мотиви в музиката.
От останалите  се колебая за коя да гласувам.
Поли много ми напомня на Тони Бракстън.Не знам дали това е за добро или за лошо.
Лейди БИ и компания ми донесоха много хубаво настроение и истинско удоволствие,но не знам как ще се приеме този стил на такъв конкурс?
Красимир Аврамов много провокативен и прекрасен глас,но също не ми се вписва в този формат.
Ерилин-добър замисъл,но да имаше повече наше, народно звучене в песента.

Останалите песни направо не ги доизслушах.
Гласувам за Лейди Би и то заради чудесните изпълнения на китара.



Виж целия пост
# 3
Тази вечер ги прослушах "финалистите". Честно казано - пълна скръб.
Тази година няма една песен, която да ти хване окото и ухото.
Жалните песни, тип соц.естрада отдавна вече не са на мода.
Графа, моите уважения, ама има едно и също звучене от доста време
и то няма да пробие на Евровизия. За клипа на Марияна Попова, простно нямам думи  Sick
Не се научиха тези хора, че чалгицата е на почит на този конкурс  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Въобще не ги гледах, аз само гледам самия конкурс.
Виж целия пост
# 5
Трябваше Миро да участва с "Губя контрол". Песента е жива, танцувална и ще ми е интересно да я чуя на английски. Песента е подходяща за Евровизия но с друг клип разбира се.
Виж целия пост
# 6
Да, за Миро съм съгласна, мисля, че щеше да се представи добре и да я има тръпката. Сега нашите няма да ходят на полуфинал, а дирекно на финал, защото Елица и Стунджи се класираха на 5-то място.
Виж целия пост
# 7
Да, за Миро съм съгласна, мисля, че щеше да се представи добре и да я има тръпката. Сега нашите няма да ходят на полуфинал, а дирекно на финал, защото Елица и Стунджи се класираха на 5-то място.

Това беше за миналата година, когато се явяваха Дийп Зон. Сега отново ще почват отначало ooooh!
Виж целия пост
# 8
така ли беше, вече съм забравила, защото пропускам година... newsm78 Sick
Виж целия пост
# 9
Да, за Миро съм съгласна, мисля, че щеше да се представи добре и да я има тръпката. Сега нашите няма да ходят на полуфинал, а дирекно на финал, защото Елица и Стунджи се класираха на 5-то място.

Това беше за миналата година, когато се явяваха Дийп Зон. Сега отново ще почват отначало ooooh!


Всъщност и миналата година в движение промениха регламента, та "Дийп Зоун" се явиха и отпаднаха още на първото си представяне в първата конкурсна вечер.

Като цяло песните тази година ми харесват, но само като песни, не ги виждам изобщо да се класират след първата вечер. Аз лично ще гласувам и залагам на песента на Краси Аврамов, и в тази връзка МНОГО ме дразни агресивната реклама на Мариана Попова - имала да си "взима" от Евровизия, търсела реванш... Да търси, ама няма да намери.
Виж целия пост
# 10
Вие като запознати, дайте линкове  Praynig ,където може да ги чуем тез песни, че аз като съм на работа сега нямам много време за търсене  и изобщо на компа
Виж целия пост
# 11
Вие като запознати, дайте линкове  Praynig ,където може да ги чуем тез песни, че аз като съм на работа сега нямам много време за търсене  и изобщо на компа

цък - избираш си изпълнител, "влизаш" в профила му, има опция "Слушай песен"

И да споделиш после  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия