Крещяхте ли докато раждахте?

  • 18 152
  • 397

Анкета

Крещяхте ли по време на раждането и караха ли ви се акушерките

Опции:

Мами кажете как протече раждането ви.Имаше ли викове и крясъци и не ви ли се караха акушерките? Confused
Виж целия пост
# 1
Нито имаше викове и крясъци, нито някой ми се кара. Сложих си епидурална упойка. Родих в частна клиника  Peace
Виж целия пост
# 2
Раждането на Калоян продължи половин час и слава богу, защото толкова много крещях, че по-дълго време едва ли биха могли да ме издържат  Embarassed
Караха се, разбира се, но какво да направя - това беше моят начин да се освободя от болката.
Виж целия пост
# 3
При раждането на първото ми дете - доста виках, да, и ми се караха даже, че така си хабя силите за напъните Simple Smile
При второто раждане - охках, пъшках, и аха да се развикам, бебинка изхвръкна като тапа  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
...
Караха се, разбира се ...

От кое се разбира  Rolling Eyes

Бях секцио с пълна упойка, така че не съм крещяла, но после първите 24 часа в Реанимацията чувах нормално раждащите - никой не им се е карал, напротив.
Виж целия пост
# 5
Това беше една от причините да родя секцио  Peace
Виж целия пост
# 6
Не съм викала, ама раждах с упойка. Сложиха ми я като вече имах напъни, но преди това само си сумтях и си пъшках. Никой не ми се е карал за нищо, акушерката ме успокояваше и ме напътстваше как да дишам. Лекарят даже ме галеше по главата. Такива лафове пускаше, че чак си мислех, че ако не друго, то ще ме боли корем от смях.
Виж целия пост
# 7
Не, разбира се, за какво да крещя, няма нечовешки болки, нито нещо нетърпимо  Simple Smile Само пъшках при изгонването и изохках веднъж при шиенето, това беше  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
След около 20мин напъни вече не издържах и почнах да викам Simple Smile Не са ми се карали, но ми казаха, че не е добре, защото пречело на правилното дишане и напъните нямали такъв ефект, но просто не можех без да викам. След общо 30мин Мартин се роди Simple Smile Леко раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Не съм крещяла, защото не ме болеше чак толкова (без упойка раждах), пъшках и "ръмжах" по думите на акушерките, когато ме караха да напъвам. Но пък ако искаш да крещиш, мисля, че това си е твое право.
Виж целия пост
# 10
втория път виках.
никой не ми се е карал. дори напротив - отнасяха се много толерантно и с много търпение към мен. Peace
Виж целия пост
# 11
Имах нормално раждане, без упойка. Не съм крещяла, защото нямах сили едновремено да напъвам и да викам.
Виж целия пост
# 12


 Не издадах нито звук, не мисли, че крясъците са част от раждането Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И до ден днешен, много се срамувам...но, да с първото раждане след 10часа, започнах да крещя...не толкова от болката, колкото от отчаяние, мислех, че никога няма да родя бебето. И да, малко ми се скараха, ама само малко. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Виках си ама акушерката ми се скара, защото нямало да имам сили да напъвам Blush. Айде ти не се тревожи за това като ти се вика викай си.
Леко раждане и здраво бебче Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия