Каква е косата ви - къса или дълга?

  • 3 935
  • 81
Днес отивам да се подстригвам късо (а иначе съм с дълга коса) и ми стана любопитно колко от вас са с къса коса.  Blush
Виж целия пост
# 1
Средно дълга, малко на пластове, изтънена и проредена, че ми идва в повече.
Виж целия пост
# 2
  Ами много късо ли ще се подстригваш? Аз съм с дълга и много бих се стреснала да се видя с късичка. Laughing
Виж целия пост
# 3
Дълга е.
Виж целия пост
# 4
Етажирана, филирана до под раменете. Laughing
Виж целия пост
# 5
Моята е до кръста, ужасно бързо расте  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Средно дълга, етажирана, малко над раменете, боядисана.
Виж целия пост
# 7
Дълга, етажирана, филирана.
Винаги ми е допадала дългата коса, жена с къса коса не ми харесва, но това си е въпрос на вкус. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
къса
@Зъхи после снимки нали знаеш да видим  Flutter

офф: @Никол щъ ти изхвръкнат циците бреее Mr. Green

Виж целия пост
# 9
Средно дълга, накъдрена.
Виж целия пост
# 10
Аз цял живот съм била с дълга и руса коса, с изключение на периода след раждането на сина ми, когато се подстригах късо и се боядисах червена.  Grinning Сега смятам да повторя процедурата - първо с подстригването, после може и с боядисването. Основната причина е, че ми пада страхотно гривата и из цялата къща се влачат ужасни дълги косми и втората е, че си умирам за разнообразие в този живот.  Laughing Не ми стискаше досега много с подстригването, ама сега съм се решила!  Wink Но не много къса де, нещо рошавичко и немирно си представям. Ще гледам да постна снимка.   Blush
Виж целия пост
# 11
Средно дълга, малко на пластове, изтънена и подредена, че ми идва в повече.
И моята е така. Години наред я носих дълга, но сега повече я харесвам къса и изтънена, защото с моята коса не можеш да излезеш на глава.  Simple Smile
А и грижите по нея ми натежават.
Виж целия пост
# 12
До дупето  Grinning .. от как се помня..

Туй е http://loverose.hit.bg/more.JPG  Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Етажирана, филирана до под раменете. Laughing

И аз съм така....и те приветствам, че искаш да я промениш...аз много ги обичам промените... Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Средно дълга, на пластове. Ходила съм и на черта, но ми омръзна. То и тази ми омръзна, ама да видим...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия