Вили Венета Синеморец?

  • 4 867
  • 15
Ако някой ги е посещавал, моля да сподели впечатления  bouquet?! Условия, отдалеченост от плажа....Предварително благодаря!
http://vilaveneta.hit.bg/index.htm
Виж целия пост
# 1
Не знам друг път дали си ходила в Синеморец,но ако не си,по-добре се откажи. Аз никога няма да повторя да отида там. Не знам къде виждат красоти и гледки. Много запуснато и занемарено. Поне аз почивката я разбирам на по-хубаво място от това в което живея,а не в мизерия.
Виж целия пост
# 2
ами не съм ходила, за това се чудя newsm78
Виж целия пост
# 3
Да ,Синеморец е като селце- по-евтинко,по- спокойствие. Но, ако си решила опитай . Не можеш да ходиш всяка година на едно и също място и в един и същи град, омръзва.
Виж целия пост
# 4
Искам да побутна темата. Някой почивал ли е в тези къщички?
Виж целия пост
# 5
Споделете мнение за Синеморец, наистина ли все още е пусто и безлюдно там?
Виж целия пост
# 6
Съседната тема е предимно за там Simple Smile
Дестинация Варвара, Ахтопол, Царево, Синеморец, Резово-има ли ви? 
Виж целия пост
# 7
ами не съм ходила, за това се чудя newsm78
и аз се чудя за Синеморец! Но прочетох доста лоши мнения за повечето хотели и не знам.... newsm78
Виж целия пост
# 8
Тогава ходете в Слънчев бряг!Синеморец е да си починеш на спокойствие а не да ходиш по кръчми и дискотеки.Има страхотни плажове и гледки.
Виж целия пост
# 9
така като гледам, май няма къде да се яде и ще трябва да си готвиш, което лично мен не би ме устройвало. Аз отивам на почивка да си почина, а не да готвя, е да, може и до съседните курортид а ходи6 , но ако си с кола, ако неее..
Виж целия пост
# 10
Синемароец и Резово са много красиви и спокойни. Гледките там са страхотни. Чудно е ако сте с дете. Не са претрупани с народ. Ако сте с кола винаги можете да обикаляте.
Ние ще ходим за седмица там. Нищо, че сме от Бургас. Просто там е перфектно за детето. Ще се отдаваме на плаж, почивка и разходки.
В Синеморец мисля, че има и по - големи хотели с кухня и ресторант.
Виж целия пост
# 11
Kaто ви чета какви хубави гледки има в Синеморец имам чувството,че говорим за различно място. Самото село е ужасно, поне преди 2 години. Мръсно,запустели строежи, много роми. Аз поне очакваш,че ще има алеи за разходка, че ще е подредено и нагласено,поне за мен това е красиво. Плажовете претъпкани от хора. До Синеморец се стига по път, на който трудно се разминават 2 автомобила. Хареса ми само там където Велека се влива в морета.
Виж целия пост
# 12
Леле какви са тези отзиви ние след седмица заминаваме по мой избор. Мъжо има да мърмори Confused
Виж целия пост
# 13
Леле какви са тези отзиви ние след седмица заминаваме по мой избор. Мъжо има да мърмори Confused
На вас може да ви хареса. Само виж колко да противоречиви коментарите Laughing
Виж целия пост
# 14
Благодаря за Вселена за инфорамцията ,която ми писа на лични Hug
нади_миши , дано да ни хареса Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия