Не мога да спя след среща със свеки?!

  • 4 775
  • 80
Ох, прясно ми е от вчера...
Срещата със свеки всеки път е еднаква и всеки път аз след това не мога да спя, въртя се цяла нощ, и на сутринта съм гроги.
Много ме дразни таз жена бе хора, каквото и да кажа, тя все ме опонира, все ме поучава как да гледам детето, дома, мъжа и то така:
Ще гладиш, ще гладиш!
Ще му готвиш!
Да свиква с шум!
Ще го учИМ!
Ще направИМ!
Ти няма така да правиш!

И това все е от добро чувство, та да не и направя забележка #2gunfire

Все премълчавам да не я обидя, защото се страхувам, че ако реагирам няма да е деликатно а раняващо и все спестявам, но ми се натрупва и не знам кога ще избухна.
Опитвам се човешки да обяснявам, но тя винаги на секундата намира контра аргумент за абсолютно всичко което кажа и вече се уморих да говоря напразно, а не мога да я понасям вече.
Виж целия пост
# 1
Не се срещайте, щом така ти действа на нервите.
Виж целия пост
# 2
Не се срещайте, щом така ти действа на нервите.

Няма как. В момента ми се налага да ходя на лекар и няма кой да гледа беба  и тя идва у дома. А после като си отиде съм много зле.
Виж целия пост
# 3
За да няма нежелани срещи с представители на третия вид, белият свят от много години е измислил бавачката.
Виж целия пост
# 4
И аз се чувствам така когато не мога да си кажа каквото ми е на устата. Стискам зъби за момента, после си побеснявам малко и слава богу ми минава скоро. Ами просто се опитай да не й обръщаш внимание и си прави това което смяташ че е редно
Виж целия пост
# 5
 Не й обръщай внимание.И аз като тебе като беше бебе сина ни се дразнех от какво ли не,сега вече не ми пука.Да си приказват аз клатя глава и толкова Mr. Green Не сме в лоши отношения не ме разбирай погрешно,но всики обичат да дават съвети просто се абстрахирай от това.И си поспивай ,че иначе лошоооо
Виж целия пост
# 6
Разбирам те напълно за какво говориш,но смятам,че сама се настройваш.През едното ухо влязло,през другото излязло,така процедирам аз.
Виж целия пост
# 7
За да няма нежелани срещи с представители на третия вид, белият свят от много години е измислил бавачката.
Peace
Виж целия пост
# 8
Страшно заглавие. Помислих, че си я видяла гола в банята например...
Виж целия пост
# 9
Аз на моята още преди да се роди детето й бях изяснила, че няма право да се намесва в моите решения по абсолютно никакъв въпрос ( не само свързан с детето). Е, като се роди детето се опита няколко пъти да даде акъл за нещо, но аз веднага я отрязвах и сега вече не смее да го прави. Казвах й директно какво си мисля. Е, поцупи се малко, но накрая разбра, че с мен на глава няма да излезе. Но  и мъжа ми й правеше забележки да не се бърка, та може би затова успях да я отуча от досадния навик все да дава акъл.

Ако можеш да не й обръщаш внимание е най-добре. Но ако като мен не можеш да си замълчиш, то единствения начин ( според мен) е директно да си изясните отношенията.Успех.  Hug
Виж целия пост
# 10
Страшно заглавие. Помислих, че си я видяла гола в банята например...

И аз се поуплаших и си помислих нещо друго, затова надникнах, но като прочетох ме обхвана спокойствие, че "свеки" е жива и здрава.  Grinning
Значи решението на този конкретен проблем е в ръце на авторката, стига таткото да не създава проблеми.
Виж целия пост
# 11
И ние какво да направим? Да дойда аз да ти гледам детето. Ама може и мен да не харесаш.
Или просто чакаш да изпълзят всички недоволни снахички, да си посъската на воля.
Виж целия пост
# 12
Аз пък мисля, че изкуствено си създаваш проблеми.
Идва, гледа детето, тука много хора ще ти кажат, че техните свекита и това не правят.
Дава ти нон-стоп съвети, но уж добронамерено, щом не ти ги налага, не я слушай, или не се връзвай.
Майка ти не ти ли дава съвети.
Чак пък да не спиш цяла нощ.
Имаш си дете и мъж, не се настройвай негативно от някакви дреболии.
Виж целия пост
# 13
София13  ,научи се да  не ти пука.  Laughing


Недей да се караш с жената,просто си я остави да си ръси съвети.Изполвай я  да ти гледа детето и в бъдеще.

И аз  съм се нервирала  на  чуждите акъли,дори и  на тези на майка ми,която  бе много по -голяма всезнайка  дори и от  бабките по градинките. Толкоз ми е бил акъла. Joy
 
Виж целия пост
# 14
Не се срещайте, щом така ти действа на нервите.

Няма как. В момента ми се налага да ходя на лекар и няма кой да гледа беба  и тя идва у дома. А после като си отиде съм много зле.
Ах,горката!Гледа ти детето и ти от благодарност после не спиш по цели нощи.Аз съм мил човек  и ще ти дам един практичен съвет-връщаш й сина и така никога няма да се срещнете.И ще спиш по цели нощи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия