Идеи За Бизнес 2

  • 105 023
  • 819
Айде на новата темичка Нова Година Нов Късмет И то във Криза Wink

Нека тази година има Нови Осъществени Бизнес Идеи. Успех  На Такива   bouquet





Да не забравим от къде сме тръгнали  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262066.0
Виж целия пост
# 1
Дано, да ни идват повече идеи тази година.  Grinning
Да ви питам - има ли някой информация къде могат да бъдат открити малки производители, които работят на ишлеме за Икеа? Преди бях чула за малки дървообработващи работилници в Троян и Банско.
Виж целия пост
# 2

Да ви питам - има ли някой информация къде могат да бъдат открити малки производители, които работят на ишлеме за Икеа? Преди бях чула за малки дървообработващи работилници в Троян и Банско.

И аз за там съм чувала, но не знам как можеш да ги откриеш, освен да попиташ в градските теми за Троян и Банско  Peace
Като бяхме в Канада съм купувала доста детски, дървени неща - Made in Bulgarie Grinning и са били толкова издръжливи.
Жалко, че тук не можем да ги намерим в мрежата  Tired

И аз си пожелавам тази година да ми дойде от някъде някоя хубава, сполучлива идея, която наистина да мога да реализирам  Praynig

 Hug
Виж целия пост
# 3
Хайде и аз да се запиша Simple Smile

malko_mishlence, струва ми се, че в Капитал имаше преди време такава статия. Опитай с търсачката в архива им.

Искаше ми се да пусна някой интересен линк за добре дошли, нямам много време да избирам, ето

http://www.elementalthreads.com/ - ето това е нещо много интерсно, за чанти по поръчка, в духа на края на предната тема.

Успех на всички!
Виж целия пост
# 4
Има ли такива и тук ?  Crazy

http://www.elementalthreads.com/ - ето това е нещо много интерсно, за чанти по поръчка, в духа на края на предната тема.

Виж целия пост
# 5
Конкретна бизнес идея:  Фирмичка за начукване канчетата на  стопаните на серящи по тротоарите домашни любимци.  Дейността  ще се съгласува с общината, и заетост по време на криза ще осигурим и бате ви Бойко ще бъде бъде доволен.  Предложението ми е сериозно. А?

Пп. за налагане и събиране на глоби ми е идеята, не за мутренски изпълнения. Wink
Виж целия пост
# 6
минзухар май не само за кучетата трябва да се следи. Но идеята е добра, и мисля, че само от глобите спокойно ще се издържат хората, които ще извършват тази дейност. Само закона да е зад тях и да не могат да се измъкват хората от глобите.
Виж целия пост
# 7
Моят съпруг е завършил дърворезба. Произведенията са много красиви, но у нас няма пазар за тях. Вие имате ли някакви идеи в тази насока?
Виж целия пост
# 8
Винаги съм се чудела... дали една книжарничка е добър бизнес. Мен лично биха ме изцнервили куп дреболии като кламери , кабъри и телбодчета Mr. Green Но като цяло книжарницата е място което се посещава от най-малките притежатели на стотинки. И те ако нямат за нещо по голямо пари от магазина допохарчват стотинките за гумичка или моливче! Как смятате - има ли резон в тази идея??

Другата ми шантава идея е ... дръжте се сега - БИБЛИОТЕКА!!!

Много хора нямат пари да си купуват книги , а зареждането на една библиотека е голяма инвестиция. Та мисълта ми е - ако се направи частна библиотека , където да има месечен абонамент и книгите да са - забележете - първа читателска вноска. Mr. Green
Примерно събират се 4 - 5  приятелки , които разполагат с дом. библиотеки - това е първата част от книгите в библиотеката. После със всеки привлечен клиент - получаваме ново попълнение на книгите. Значи клиента отдава книги в замяна на безплатен абонамент за определен период. Разбира се не всички клиенти са податливи да си дадат книгите, затова ще има такива които и да плащат за това.
Така могат да се направят цели отдели, които трудно се намират в библиотеките в малкият град. това съчетано с детски кът - може да се получи много интересно занимание за майки без работа или със излишно свободно време.
Само се чудя newsm78 дали всъщност ще има ефект върху младите хора, които са забравили що е това прочитна книга и за какво служи?!
Виж целия пост
# 9
Това с библиотеката за малко градче, може наистина да е добра идея. И както казваш кът за деца...могат да се четат приказки, и още от малки да се запалят по книжките Simple Smile Но това изисква най-малкото помещение, също така и рафтове където да се редят книгите и какво ли не. Определено няма да има печалба поне 1-вата година, ако ли не няколко години, но осбенно зимата, може да е мн приятно място за майки с деца, вместо да си седят в къщи.

4akura мисли се да се направи сайт за ръчно изработени неща, където всеки да може да си публикува творенията, и да се надяваме, че ще се намират купувачи и ценители.
Виж целия пост
# 10
минзухар, много ми харесва твоята идея. Всеки ден си мисля как може се премахнат тези неща от тротоарите. Заслужава си да се помисли. Може да се снимат с фотоапарат нарушителите за доказателство. Зад всеки ъгъл по една дебнеща майка. Но определено ми се иска нещо да се случи. Sad

JuliS, знаеш ли, че и аз съм си мислила за такава идея Библиотека. Аз си мисля, че може да е по-успешна от видеотеките. Аз съм си го мислила да е някакъв сайт, където хората да си заявяват книгите и веднъж в седмицата или месеац да се събират за размяна. Не съм го мислила толкова като бизнес, а като услуга, която ми липсва. В момента премислям преди да купя книга, защото вече няма къде да ги слагам. Даже мислех да предложа нещо подобно с книгите ми за гледане на деца до 3 годишна възраст.
Виж целия пост
# 11
TanyaMG това е идея, книги под наем или размяна на книги. Лошо ще е за продавачите  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Тук вече са го направили това с размяната на книги. 
Когато преди време го предложих за пореден път,   една дама ме сръфа.  Така, че не си и помисляйте да правите друг подобен проект  Laughing.  На Ноти булката го ползва,  питайте я за адреса.
Виж целия пост
# 13
Ето го сайта за размяна на книги
http://bookcrossing.hit.bg/
Виж целия пост
# 14
Моят съпруг е завършил дърворезба. Произведенията са много красиви, но у нас няма пазар за тях. Вие имате ли някакви идеи в тази насока?


Моя баща беше дьрворезбар. И си изкарваше хляба само с това. Освен пана е правил вратички на мебели с едни троянски фирми или частни порьчки. Правил е и иконостаси.  Но сьвет от мен-тьрсете врьзки навьн за чуждестранни галерии. Тук няма хляб,на бьлгарина трудно му се дават пари за изкуство. А и мьжа ти трябва наистина да е добьр и да има талант ,за да успее.

 Ако не е тайна кажи кьде е учил?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия