държите ли плюшени играчки в стаята на детето?

  • 6 070
  • 138
Питам. понеже имаме много и детето ми обича да играе с тях. но знам .че събират много прах и е вредно в стаята на дете да се държат.За сега ги държим в коридора на стелаж. но вече се чудя дали да не ги преместя в стаята на малката да си играе на воля с тях.
Виж целия пост
# 1
Да, държах и продължавам да държа.
Докато навърши годинка ги перях всеки месец, след това два пъти в годината.
Виж целия пост
# 2
И аз държа. Тупам ги често и ги пера в пералня.
Виж целия пост
# 3
и аз държа, не ги пера всеки месец, но ги тупам често, а пера може би на 2 месеца, не съм засичала точно Peace
Виж целия пост
# 4
да
Виж целия пост
# 5
Да!малки,средни,големи и огромни,всичките са в стаята му Laughing
Виж целия пост
# 6
И ние имаме доста в стаята,цялото легло е наредено с тях,просто ги тупам често и така няма да събират прах Peace
Виж целия пост
# 7
Всички играчки от огромните до най малките са при него.
Виж целия пост
# 8
Да.Тупах и перях по-често.
Виж целия пост
# 9
Да и аз държа плюшени играчки при детето. Пера ги често и когато е хубаво времето оставям да се проветрят и да ги напече слънце.
Виж целия пост
# 10
В стаята - да. Но до навършване на 1 година на нито едно от децата си не дадох да играе с плюшена играчка, защото знам че задържат прах и микроби, колкото и старателно и често да ги пере човек. По принцип, ако купувам такива - което се случва мноооого рядко, избирам тези от екологичен антиалергенен пух, предназначени за бебета. Малко са им височки цените, но по-добре така, отколкото с другите. Като цяло обаче пухените играчки у дома се броят на пръстите на едната ръка.
Виж целия пост
# 11
Имам около 20 такива и то не по моя вина, ами всички ми подаряват да си играело бебето  Thinking Държа ги на една секция в стаята на бебо и това е, какво да ги прая друго.
Виж целия пост
# 12
Не държах
Виж целия пост
# 13
Да, в началото и аз ги перях често - да ме пита човек , защо , тя малката не ги докосваше даже , сега откакто мина годинка , съм ги прала само веднъж за седем месеца - лятото. Надали имаше повече прах по тях , отколкото по мебели , завивки , пердета , колкото и да се бърше и чисти, прах винаги има. А и голямата стерилност не е препоръчителна дори и за малки бебета.
Виж целия пост
# 14
Държа ги в стаята,която спи,но до сега не съм ги прала Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия