Кой къде ще летува през лято 2009 - да обменим мнения и идеи?

  • 16 734
  • 150
Ние все още се двоумим между южното черноморие и Гърция. Миналата година бяхме в Турция и сега искаме да сменим дестинацията.
Засега везните клонят към южното черноморие но не сме решили окончателно.
Ако някой има вече идеи или концепция и има желание да сподели драскайте по някой ред.
Лек и добър ден!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако знаете от кога я чакам тази тема.....

Ние миналата година бяхме в Албена, но я свързвам със счупения крак на дъщеря ми, така че тази година няма да повторим.

Аз се чудя между някое малко хотелче в някое село, тип Синеморец или Елените. На Елените е спокойно и красиво, а ние търсим точно това.
Виж целия пост
# 2
И аз съм на тази вълна. Миналата година бяхме в Китен, хотел Феникс- много сме доволни. Тази година съм се насочила към Лозенец, защото май само там не сме били. В една тема обаче мернах това
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=90
и също ми допадна. Така че пак се двоумя.
Виж целия пост
# 3
Миналата година бяхме на южното Черноморие. Сега, защото ни е по-близко съм решила на Северното. Ориентирала съм се към къмпинги, тип самостоятелни къщички , с 2 стаи , хладилник, печка, собствена баня. Срещнах такива около Камчия и в к-нг Фичоза. Ако някой е ходил лично там и има впечатления, моля да сподели. Hug
Виж целия пост
# 4
записвам се за идеи  Peace
аз лично се замислям за Гърция, или евентуално Турция. Макар че по сантиментални причини бих отишла отново на нашето Черноморие  Grinning
Виж целия пост
# 5
Ние пак ще сме в Турция newsm44
Виж целия пост
# 6
още не знам, но вероятността да отидем пак в Турция е малка  Thinking
Виж целия пост
# 7
още не знам, но вероятността да отидем пак в Турция е малка  Thinking
не отписвай Турция  Hug
попаднахте на лош хотел, за когото за съжаление не можах да те предупредя, тк беше абсолютно непознат  Peace
...а пък тази година може би ще има доста изгодни оферти  Blush
Виж целия пост
# 8
мона лиза   Hug
предпочитам нещо непознато и различно

а за Турция, не е само заради хотела, много ме дразнят и руснаците  Sick
Виж целия пост
# 9
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
руснаците са заразно зло  Whistling

Виж целия пост
# 10
Мисля отново Турция, нещо нашенското черноморие изобщо не ме изпъва с въодушевление. Проблемът с руснаците съм го решила, като си избирам хотели, за които няма никаква информация в руските сайтове Simple Smile А и в трип адвайсър си пише, ако хотелът е широкопосещаван от руснаци.
Виж целия пост
# 11
Лятото много вероятно - никъде Confused Но през пролетта и есента мисля да плажувам. Търся дестинация с топло море за през май, но да не е супер далече, че сме с малки деца. Идеи? В Турция по на юг през май как е?
Виж целия пост
# 12
Мисля отново Турция, нещо нашенското черноморие изобщо не ме изпъва с въодушевление. Проблемът с руснаците съм го решила, като си избирам хотели, за които няма никаква информация в руските сайтове Simple Smile А и в трип адвайсър си пише, ако хотелът е широкопосещаван от руснаци.
това е много хитро - не го знаех  Peace
Виж целия пост
# 13
Както се казва - питай патило, не питай старило Simple Smile От първото ми попадение в някакъв руски рай в Египет, вече си знам как да ги избягвам Simple Smile Невъзпитани, шумни и арогантни, предпочитам минимум от тях...
Виж целия пост
# 14
Както се казва - питай патило, не питай старило Simple Smile От първото ми попадение в някакъв руски рай в Египет, вече си знам как да ги избягвам Simple Smile Невъзпитани, шумни и арогантни, предпочитам минимум от тях...
да, отвратително нахални са, общо взето те ми развалиха настроението на почивката  Tired

но ще го запомня  твоя съвет  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия