Декоративни възглавници/чки

  • 4 041
  • 7
Мили момичета,
Музата ме споходи и искам да ушия калъфки за декоративни възглавнички от плата, от който са плътните ни завеси. За целта ми трябва само пълнеж. Бихте ли ме посъветвали къде да потърся? Мислех си някъде около Женския пазар?
Виж целия пост
# 1
В АЙКО и в КОМО има възглавници в тънък плик. Само слагаш отгоре калъфа. Тъкмо можеш да го ушиеш с цип и да го переш.
Виж целия пост
# 2
На пазара Иван Вазов продават "голи" възглавнички ~ 4лв -5лв със силиконова вата. В магазините за спално бельо на Панагюрище също има. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Да и аз това имах предвид. А за Панагюрище - мерси за идеята, има точно до нас такъв магазин, а щях да ходя чак на околовръстно...
Виж целия пост
# 4
Благодаря за инфото Simple Smile
Купих две от Комо, там има всякакви размери - продълговати, квадратни, големи, малки. Цената им е между 4 и 7 лв., но качеството не е очароващо - едни такива на буци стоят. С разпухване обаче се оправят. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
На пазара Иван Вазов продават "голи" възглавнички ~ 4лв -5лв със силиконова вата. В магазините за спално бельо на Панагюрище също има. Simple Smile

Понеже аз търся такива възглавнички, били обяснила къде горе долу да ги търся на този пазар? Съжалявам за въпроса, но не ми е познат много като район
Виж целия пост
# 6
На женския пазар от страната на дрехите, като се тръгне от трамвая надолу, десният тротоар.Магазина/държи се от арабин/  е с голяма витрина с ориенталски модели, предлага готови възглавнички, калъфи, пълнеж-пух, силиконов пух, дунапрен.Платовете са разнообразни-плюш, сатен, кадифе, дамски/като на холни гарнитури/, има мостри на платове и могат да ви изработят и по ваш вкус.

Можеш да си закупиш пълнеж и ти я пълнят веднага, а може и да си вземеш готови такива излизат даже по-изгодно и като и сложиш калъфка с цип можеш и да си ги сменяш.Цените са много приемливи.
Слабост ми са декоративните възглавнички и там загубих доста време преди 7-8месеца.

Съвременните холни ъгли/и не само/ са с облегалки от възглавници/силикон/ и с времето се степват и така като се замени пълнежа им отново могат да изглеждат като нови.
Виж целия пост
# 7
На женския пазар от страната на дрехите, като се тръгне от трамвая надолу, десният тротоар.Магазина/държи се от арабин/  е с голяма витрина с ориенталски модели, предлага готови възглавнички, калъфи, пълнеж-пух, силиконов пух, дунапрен.Платовете са разнообразни-плюш, сатен, кадифе, дамски/като на холни гарнитури/, има мостри на платове и могат да ви изработят и по ваш вкус.

Можеш да си закупиш пълнеж и ти я пълнят веднага, а може и да си вземеш готови такива излизат даже по-изгодно и като и сложиш калъфка с цип можеш и да си ги сменяш.Цените са много приемливи.
Слабост ми са декоративните възглавнички и там загубих доста време преди 7-8месеца.

Съвременните холни ъгли/и не само/ са с облегалки от възглавници/силикон/ и с времето се степват и така като се замени пълнежа им отново могат да изглеждат като нови.

viola2003, много ти благодаря   bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия