По "раждане" СТУДЕНТКАТА Лорини имаше шестица - вкъщи се прибра със хубавица!

  • 15 825
  • 307
!!! ВНИМАНИЕ! МАЙКИ С ВИСОК АКАДЕМИЧЕН СТАТУС!!!



Списък на колегията:

 smile3529ането не си казва името. Wink Учи Управление и развитие на организацията в НБУ . Дистанционно,бакалавър.
Нейното слънце е Алина и изгрява на 07.03.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г

 smile3529Бухтичка учи счетоводство и контрол в ИУ Варна . Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Лилия и изгрява на 18.07.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г

 smile3529Гад Чевръста   е Станимира. Учи се готви за втора магистратура.Първата е от ПУ .
Има две слънца...


 smile3529Дес е Десислава.Учи БЕАЕ в ПУ . Прекъснала,бакалавър.
Нейните слънца са 2,но не им казва имената и датите. Wink
Голямата почерпка ще е през: 2010 г –гледах ти на картофено пюре-(много познавам)


 smile3529Спокойна е Таня.Учи Логопедия в СУ . Задочно,магистратура.Бакалавър по Специална педагогика и Социален работник (2008).
Нейните слънца са Наско ,което изгрява на 04.03.2004 година и Вал ,която заблестява на 24.09.2005
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529galentinass учи право в ВСУ Черноризец Храбър (Варна).
Нейното слънце е Жорислав и изгрява на 19.10.2007 година.
Голямата почерпка кога ще е? Wink


 smile3529dess76 е Десислава.Има две магистратури по Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия от С.А."Д.А.Ценов"  (Свищов) и Техники и технологии за опазване на природната среда от ТУ- Габрово.
Нейните слънца са Даниела ,което изгрява на 17.09.2004 година и Цветелина ,която заблестява на 12.07.2007 година.
Голямата почерпка е била на 09.10.2008.



 smile3529 dimitriana е Димитриана.Учи архитектура в УАСГ (София). Редовно,магистър.
Нейното слънце е Калина и изгрява на 19.06.2007 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529donka е Донка.Учи Социални дейности в СУ . Задочно,бакалавър.
Нейните слънца са Самуил, което изгрява на 01.08.2001.и Боян ,който заблестява на 07.07.08 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529emanuela88 е Емануела.Учи Икономика в НБУ . Редовно,бакалавър.
Нейното слънце ще изгрее месец април 2009 година.
Голямата почерпка ще е през: 2011 г


 smile3529evelinar е Евелина.Учи Финансов мениджмънт в СА „Д. А. Ценов" (Свищов). Дистанционно,магистър. Бакалавър - СУ, Португалска филология.
Нейните слънца са Благовест ,което изгрява на 09.10.2006 година и Магдалена ,която заблестява на 11.02.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529Iveto_86 е Ивелина.Учи Книгоиздаване във Великотърновски университет . Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Стилян   и изгрява на 06.02.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529Kaili  е Калина.Учи Здравни грижи в Медицински Университет Пловдив . Редовно,бакалавър. Има степен специалист от мед. колеж Пловдив със специалност "акушерка". Работи като медицинска сестра.
Нейното слънце е Антон   и изгрява на 01.09.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529lorini е Мария.Учи психология в НБУ (София). Редовно,бакалавър.
Нейното слънце Катерина изгря на 20 януари 2009г.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529mamasvetla е Светлена. журналистика, профил телевизия Учи журналистика, профил телевизия в ПУ . Задочно,бакалавър.
Нейното слънце е Симеон   и изгрява на 25.12.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529mirenceto   е Станимира. Учи психология в НБУ . Редовно,бакалавър.
Тя май е в очакване на нейното слънце?
Голямата почерпка ще е през: 2012 г


 smile3529offioly е Галя. Завършва Геология в СУ .
Нейното слънце е Димитър   и изгрява на 16.06.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: март 2009 г


 smile3529Princess of Faith е Ива.Учи Регионално планиране и развитие на селските райони в ТрУ (Стара Загора). Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Авигея и изгрява на 22.05.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2011 г


 smile3529tanzen не си казва името. Wink Учи журналистика, профил телевизия в СУ . Задочно,бакалавър.
Нейното слънце е Аспарух   и изгрява на 25.03.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529Zarrasuzuki е Светлозара.Учи Журналистика с Лингвистика и масови комуникации в Шуменския университет . Задочно,магистър.Бакалавър по Български език и история.Педагог.
Нейните слънца са Дамяна ,което изгрява на 16.11.2004 година и Стефани ,която заблестява на 24.09.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Малко пищови: #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 ISIC (International Student Identity Card) България

Студентски портал

Сайтът на Студентски Град

www.pomagalo.com
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Студентска книжка (старите ни теми)
Майки-студентки 8-ми декември ще празнуват, а отрочетата при техните баби ще лудуват.


Предложения за теми на курсови работи:

1.   Децата вдигат врява,а сесията наближава.
Виж целия пост
# 1
Дано ви харесва оформлението. Приемам предложения за допълнителни ликове и разкрасяване...
Виж целия пост
# 2
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ много благодаря за прекрасното заглавие...и едно допълнение моята принцеса се появи на 20.01.2009г...на определения и термин...да не повярва човек, колко е точна...
ние се чувстваме прекрасно...поне аз...за нея само мога да съдя по това, че гласчето не и се чува...храним се на поискване и като я чуя да примлясква веднага я слагам на гърдата и така си спестяване излищния рев...

Виж целия пост
# 3
Много ми харесва заглавието на новата тема!   bouquet
Виждам, че и Лорини си е вече у дома - добре дошли с бебка!  Hug
Аз излизам от шока в който изпаднах след като разбрах какво ме чака идните дни.
Във вторник ще ми слагат брекетите горе - вече си ги купих и изглеждат много сладки. На 3.02 ми е операцията на мъдреците, но не е ясно дали няма да се наложи и втора по-нататък, защото не се знае дали ще може да се оперират и двата накуп. Въобще от другата седмица известно време ще съм "прелестна"  Flutter.
Днес довършвам една курсова работа! Tired
Много се радвам на новините от успешно взетите изпити! Честито на всички и все така занапред!   bouquet
Виж целия пост
# 4
айде и аз ЦОП в новата тема!
Виж целия пост
# 5
и от мен записче,утре имам изпит да стискате палци сега отивам да чета  smile3529
Лорини много се радвам,че се справяте,дано и за на пред да сте така  Hug
Виж целия пост
# 6
И от мен кратък запис -Понеделник,Макроикономика-стискайте палци, че предподавателя си пада малко гад   Praynig
Виж целия пост
# 7
Еее момичета браво за взетите изпити. А мен що не сте ми писали в началото?  Crossing Arms не ме щете май  Flutter Аз от понеделник започвам лекции и до 14 съм всеки ден Tired

Я да ви питам:
1. Как се справяте и с ученето и с детето?
2. Някой гледа ли го докато учите?
3. Спите ли нощем или учите?

да си събера съвети и идеи за сесията Grinning
Виж целия пост
# 8
Dai4eto е как така не те искаме... Hug няма такива работи...аз бях малко навън...за час с мъжа, а мама беше при Катерина...
Виж целия пост
# 9
Дайчето, прати ми на ЛС подробностите, отразени на първа страница и си в списъка!
Днес си стягам багажа. В понеделник съм в Софето и почвам Социална работа по проект. Звучи ми много интересно, дано да е!
Виж целия пост
# 10
 Привет,привет!
Лирини,добре сте дошли у дома!
Момичета стискам палци за всички ви newsm10 newsm10 newsm10
 За нас:докато ходя на лекции щерка ми я гледа майка ми-оставям храната по часове,която трябва да изяде,купон за детска кухня и бурканчетата.Кухнята е много близо до нас и те отиват двете пеш до там.За изпитите процедираме по същия начин.Те вече свикнаха двете и мислим да се гледат още една година,докато стане на възраст за градина.
 
Виж целия пост
# 11
1. Как се справяте и с ученето и с детето?
2. Някой гледа ли го докато учите?
3. Спите ли нощем или учите?
1.Трудно  ooooh!
2.Баба й и дядо й.
3.Уча...  Tired
Виж целия пост
# 12
Много хубаво заглавие на новата темичка. Hug

Лорини, честита ти хубавица и да е все така кротка и послушна. Hug Hug

Нищо че приключих с ученето за сега ще ви наглеждам от време на време. Стискам палци на всички за успешно вземане на изпитите.


Я да ви питам:
1. Как се справяте и с ученето и с детето?
2. Някой гледа ли го докато учите?
3. Спите ли нощем или учите?

да си събера съвети и идеи за сесията Grinning

1. Трудно, особено след като проходи. Wink
2. Докато учех за изпити си го гледах сама. За 1-2 по-тежки изпита го гледаше майка ми.
3. Никога не уча нощем. Само през деня докато малкия спеше или се заиграваше с нещо. Понякога,ако успеех да се скрия в другата стая учех и надвечер като се прибереше баща му от работа.
Виж целия пост
# 13
Никога не уча нощем.
Добре де, как учиш през деня? Това означава през всичкото ми свободно време, ако се намери такова от Ави, да уча...Освен това пак не бих успяла да се справя...
Виж целия пост
# 14
Ох много сте мили Blush Аз да питам, защото има теми, в които като влезнеш по-късно и никой не ти обръща внимание,  на пример отчетните темички Thinking

Иначе на моите въпроси ще кажа, че:
1. чудя се какво да го омагьосам за поне два часа
2. никой не го е гледал до сега
3 не мога да уча нощем и само през деня уча.

Никога не уча нощем.
Добре де, как учиш през деня? Това означава през всичкото ми свободно време, ако се намери такова от Ави, да уча...Освен това пак не бих успяла да се справя...

И да аз на миналата сесия се затварях в кухнята, ама той беше малък. Заспива, заиграва се, после пак заспива... а сега вече си иска да ме вижда и за това се чудя какво да правя. Няма кой да го гледа за да уча. Аз не разчитам абсолютно на никой, а вече имам и две поправки и ми треперят мартинките Confused

Лека нощ от мен Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия